Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy tudnám...

Szerintetek hogy tudnám leküzdeni a társadalmi osztályoktól való viszolygásom ismerkedés kezdeményezésekor? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos arról van szó hogy én egy középosztálybeli családból származom,ezt elsősorban a vagyoni helyzetből megállapítva mondom,21 éves srác vagyok,szüleimmel élek,dolgozni kezdtem én is.

Viszont ebben az egyre inkább anyagiasodó világban egyre kellemetlenebbnek érzem a lányoknál a kezdeményezést.Folyamatosan az játszódik le a fejemben,hogy mi van ha egy felső középosztály beli,az én családomnál, meg nálam jelentősebb vagyoni helyzetben van ő és a családja,és nem tudom neki megadni azokat amik neki természetesek.De ez fordítottan is így van,zavarna az is ha a lány jóval szegényebb lenne,és netán neki lenne mellettem kisebbségi komplexusa emiatt.

Kellemetlennek érezném egy családi összejövetelkor a szüleim volkswagenét a másik család bmw-je mellett,de azt is kellemetlennek érezném ha szegényebb család kocsi hijján rossz biciklikkel jönne hozzánk(beleképzelve magam a helyükbe)..

Szerintetek ez nagyon nagy defekt?Hogy lehetne leküzdeni?Hogy tudnék rendesen ismerkedni?



2019. márc. 28. 21:41
 1/1 anonim válasza:
100%

Lekizdeni a problémát ha:


>Gazdaggal jössz ossze: tudja, hogy kevesebb a fizikai vagyonos mint az övé de ettől még szeret téged és feltételezhető te is őt. Te is és ő is dolgoztok,ki mennyit keres az csak részlet. Nem a pénzed apiti a családot. Általában.


>Ha szegennyel: tudja hogy több a pénzed nála és így vagy fél néz rád de nem szeret vagy szeret és mindent megtesz majd hogy ő is keressen Anyit mint te. KB. Ebben segítség is kell de az megoldhato. (te neked kell segíteni öt!)


Családi összejövetelen meg ne aggódj nem azzal fog kezdődni hogy fegyvert rantanak szerszámot meregetnek meg csekkvastagsagot. Szóval nyugi. Ez csak megismerkedes.


Izgulni nem kell mert ha 18+ al jössz össze és dolgozik, szeretitek egymást akkor az osoknek nincs beleszolasuk és ha látják h szeretitek egymást nem lesz baj a társadalmi rétegbenvalo elhelyezkedes.

De előnyösebb ha első párkapcsolatot keresel veled egysulycsoportu csajjal kezdeni.


Ez egy csajozós oldal. Ez talán segíthet meg. Kérdést nem irhatsz ugyan, de haszna a YouTube videók. Sok sikert.


Fun4money

2019. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!