Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg kérdés! Melegeknél...

Meleg kérdés! Melegeknél ismerkedésnél mennyire számítanak az anyagiak, társadalmi státusz?

Figyelt kérdés
Ugye heteróknál ezt mindig felhozzák mint problémás rész, de férfi és férfi közt hogy van ez, ha lehet egyáltalán ilyesmiről általánosságban beszélni.

2014. júl. 9. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A rózsa vörös az ibolya kék, az análvonaton nincsen fék :P
2014. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálunk egyáltalán nem számított.

persze megbeszéltük hogy melyikünknek mennyi a fizetése,de ennyi volt,többször nem esett róla szó

2014. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
embere válogatja, ismertem olyan fiatal srácokat, akik a pénzes idősebbekre utaztak.
2014. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmi státusz: nem számít. Fizetés: nem számít.


Ami számít, hogy ne használjon ki: ne én fizessek mindent, hanem közel azonos összegben. Ez nem azt jelenti, hogy mindent ki kell centizni. Hanem azt, hogyha közös albérletben lakunk akkor a költségeket megfelezzük.


Ha épp nincs munkája, akkor ha keres, tehát próbál tenni érte, hogy legyen, nincs problémám vele, és egyáltalán nem csinálnék problémát abból, ha addig nekem kellene mindent fizetnem, esetleg még támogatnom is őt.


Nem várom el, hogy ugyanolyan értékű ajándékot kapjak. Pl. ha elviszem egy drágább utazásra, nem várom el, hogy a párom is elvigyen egy hasonlóan drága utazásra.


A lényeg, hogy szeressem, szeressen, és megbízhassunk egymásban, segítsünk egymásnak.


24 meleg F

2014. júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kovpet ***** válasza:
#3: Mutass be néhánynak légyszi :))
2014. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ftf1983 ***** válasza:
Nagyon is számít. Ha van pénzed, lakásod és lehetőleg Budapest belvárosában, akkor nagyon könnyen találsz magadnak pasit. És ugye az örök szabályt nem szabad elfelejteni, hogy a pénz szépít és fiatalít a legjobban!
2014. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szegényebb körülmények között nőttem fel, míg a barátom viszonylag jómódú családból származik... Bár a kapcsolatunk elején feszélyezett a társadalmi különbség, ő a kezdetektől fogva nagyon megértő volt, és megnyugtatott, hogy számára nem az a fontos, hogy honnan jövök, mennyi pénzem van, stb., hanem én. Soha nem éreztette, hogy kevesebb lennék a társadalmi státusz/anyagiak miatt.. mindig is egyenrangú partnernek kezelt a kapcsolatunk mindennapjaiban, a közös döntésekben és szexuálisan is. Jövő hónapban leszünk 2 évesek, úgyhogy azt gondolom, hogy az idő igazolta, hogy az anyagiak nem állhatnak két ember közé, ha szeretik egymást. :)


24F m

2014. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ftf1983 ***** válasza:
=-es ez tök szép és jó. De itt nem az a lényeg, hogy a pénzest zavarja-e ha a másik csóró. Lehet szépíteni, de az igazság az, hogy a legtöbb melegnek nagyon is számít az, hogy lehetőleg pénzes pasival ismerkedjen, ez főleg a fiatalokra igaz. De vannak 30-as pénzesebb barátaim, akik szintén csak pénzesekkel ismerkednek, mondván ne jelentsen gondot kiruccanni pár napra ide vagy oda vagy beülni egy drága étterembe. És tudom, ilyenkor mindig jönnek azok, akik azt mondják az csak az érzelmek számítanak, meg hogy a másik milyen ember, de persze ezek csak nagyon ritkán igazak is...
2014. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as, azért gondolom lejött a fentebb leírtakból, hogy sem nekem, sem a barátomnak nem számít a pénz, és végképp nem mondható el rólunk (vagy hogy lesarkítsam - rólam), hogy a pénz miatt lennénk együtt a barátommal. Kezdjük ott, hogy amikor megismertem, még csak szimpla barátok voltunk és később alakult át az egész szerelemmé, ill. mély szeretetté. :)

Viszont szomorú amit mondasz, hogy egyeseknek annyira számít a pénz, hogy kvázi qrvát csinálnak magukból érte...

2014. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem egyáltalán nem számít.


17/fiú

2014. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!