Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17/fiú vagyok és ismerek egy...

17/fiú vagyok és ismerek egy nálam 4 évvel fiatalabb lányt. Szerintetek érdemes lenne e 'belevágni' az ismerkedés mélyebb formájába, vagy társadalmi és erkölcsi szempontból csak romboló hatású lenne számomra (és számára)? Ill. ez normális dolog e?

Figyelt kérdés

Olyan a meglátásom, hogy kettőnk között több van, mint puszta barátság (a szavakból, viselkedésből és egymással való kölcsönös érdeklődésből vonható le).

Mivel nekem kicsit érettebb a gondolkodásom, ezért nem tartom jó ötletnek egy nálam jóval fiatalabb lánnyal való "kikezdést". Érezhetően ő is "akar" valamit tőlem.A lány jóval érettebb (mind gondolkodásban, mind pubertás szempontjából is) és idősebbnek tűnik, mint 13. Ha megpróbálnánk, milyen hátrány származhat belőle?

hogy ilyen érzelmek vannak köztünk, még ekkora korkülönbség ellenére is?



#17/F #jóval fiatalabb lány
2013. aug. 26. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp határ eset, de a "mély dolgokba való belevágást" még kerüld egy ideig.
2013. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Többé-kevésbé felnőtt vagy. A törvény is tiltja, hogy ilyen fiatal lánnyal bármit kezdeményezz, erkölcstelen is, egy 13 éves lány még nem tud különbséget tenni szerelem és kedvelés között, se testileg, sem lelkileg nem áll készen, másrészt miért nem a saját korosztályodban keresgélsz? Miért nem kellesz a saját korosztályodnak? Miért nem jössz ki a saját korosztályoddal? Oké, hogy még nem volt barátnőd, de nem szabad túlzásba vinni sem az elkeseredettséget.
2013. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi rosszra nem kell gondolni,azért én se vagyok annyira bolond.Tudom a határt,főleg,ha az illető fiatalabb.Amúgy köszönöm!
2013. aug. 26. 00:20
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
belevàgni?? Mit a farkadat?
2013. aug. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké!,értettem.Akkor ezek szerint jól gondoltam,hogy nem érné meg,és tulajdonképpen a saját korosztályomban jobbak vannak :)A második kommentelőnek teljesen igaza van
2013. aug. 26. 00:29
 6/10 anonim ***** válasza:
már szexelhettek is, nem tiltja már a törvény nektek :)
2013. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A törvény már engedi 12 éves kortól 18 év alattinak. Nem egészséges.
2013. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
ha az én 13 éves lányomhoz jönne valami suttyó 17 éves az biztos kidobnám mint macskát szarni :D
2013. aug. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Majd kb. 5 év múlva már nem lesz annyira gáz a korkülönbség.
2013. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem négy év egyelőre sok köztetek,főleg azért,mert csak 13. Én várnék egy-két évet.
2013. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!