Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akkor lesz valaki, jó/menő/sik...

Akkor lesz valaki, jó/menő/sikeres, ha látszatra ezt tudja mutatni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem csak.

De mire gondolsz?

Az,hogy ha egy menő sikeres ember akkor járadéka,hogy normálisan tud öltözködni megfelelő stílusa van az élethez,megfelelő kiegészítőt tud hordani plusz van egy órája is mert egy férfihez hozzátartozik az óra.

2019. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokan a látszatra mennek. Hogy a környezet jobban értékelje őket. Megfelelő ez a viselkedés? Lehet belőle valóság?
2019. márc. 29. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Egy csomó gazdag, sikeres embert ismerek, akiről meg nem mondanám ránézésre. Nem kifinomult, vagy feltűnő a megjelenésük, és a kiállásuk sem szupermenes.

Szerintem a kevésbé sikeres embereknek sokkal fontosabb a külső. Talán, mert mással nem tudnak kitűnni.

Nagyon sokszor jártam már úgy, hogy valaki úgy nézett ki, mintha egy címlapról lépett volna le, aztán kiderült, hogy putriban lakik, nem dolgozik, tele van adóssággal, börtönben volt, stb.

2019. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az igazi sikeres ember a tudásának, a tehetségének és a sok befektetett munkának, energiának köszönheti a sikerét. Instán lehet sikeres és menő valaki a külsőségek miatt, de én az ilyeneket inkább nem nézem semmibe.
2019. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen, lényegében. Bár nyilván ez egy hazugság annak a részéről aki ezt űzi, de az egész én márka építés erről szól.
2019. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tipikus példa az ilyen "aranygyémántsmarad szintű hálózatépítő házaspár" akiken azt látod hogy új német prémium autóval járnak, almás laptopon mutogatják a sikeres "üzletüket", tengerparton nyaralnak stb... persze mind hitelből. De azt már nem fogod látni, mikor otthon elromlik a mosógép, és kézzel mosnak, mert nincs semmi félre tett pénzük hogy új mosógépet vegyenek.
2019. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor lesz valaki, jó/menő/sikeres, ha jó/menő/sikeres lesz.


Ettől függetlenül hogy helyes-e vagy sem, azt helyzete válogatja. Ha eléri vele a célját, akkor számára sikeres.

2019. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!