Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy rendes normalis embersem...

Egy rendes normalis embersem volt kivancsi en ram egesz eletemben hogyan torodjek ebbe is bele!?

Figyelt kérdés
belebetegettem igy is a sorsomba azert lettek belgyogyaszati megbetegedeseim is.

#tarsadalom.
2019. márc. 31. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Ez van. Sokan vannak igy.

Vagy változz meg vagy az értékrendedet változtasd meg.

Minnél hamarabb adod fel a küzdelmet a lehetetlenért annál hamarabb találsz megnyugvást.

2019. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de beteg serult emberke vagyok sohasem erezhettem meg egy fiatalferfi szeretetet,szerelmet nem erezhettem meg.

jobb lett volna ha meg sem szuletek ,vagy mar a kezdetek kezdeten kis pici baba koromban elhunyok elhalalozok.

igy is betablokkolval akartam volna mar nagyon regen ongyilkos lenni csak mivan ha 2-3leveltol nem halok meg!?

2019. márc. 31. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy pont ez miatt a hiszti miatt nem akarnak megismerni? Senki nem szereti a kamusokat.
2019. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

És? Nekem se jutott még olyan pasi, akit elfogadtam volna. Sőt, még vagyok olyan dög, hogy válogassak is, holott (elvileg) nem tehetem meg, mert hát én is lelki sérült vagyok, nem is kicsit. Emberi kapcsolatokra full alkalmatlan. (Ettől független nincs az a pénz, hogy egy akármilyen férfiembert a közelembe engedjek - ha nekem nem jön be, és nem vagyok képes megkedvelni se, mi értelme az egésznek? Inkább ne vesztegesse rám az idejét, és keressen mást, akit megéri hajszolni.)

Van nekem is mindenféle mentális nyavalyám, kezd rámenni nekem is az egészségemre.

Ettől független legalább helyesen írni tudok, nem picsogok, és próbálok tenni azért, hogy egyedül is tudjam élni az életem, anélkül hogy másoktól függenék.

Ja, és születésemkor a nyakam köré volt tekeredve a köldökzsinór. Én is sajnálom, hogy nem fojtott meg, de ez van. Nem fogom emiatt is sajnáltatni magam.

Sajnálom, de szánalmas vagy.

2019. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de elég elolvasni a kommentjeidet és máris érthető, miért nem állnak veled szóba normális emberek.
2019. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
30 eves vagyok es bp-i lakod.
2019. márc. 31. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy. Én is.
2019. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És mit szeretnél?

Ismerkedni, szexelni, sorstársat, gondozót ?


Irj és szenvedjünk együtt.

Én 36 vagyok igy több tapasztalatom van.

2019. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A feltett kiirt kerdesem mar nem aktualis.

Feltett kiirt kerdeseimre koszonom szepen a hozzaszolasaikat.

Minden jot kivanok onoknek is Viszlat.

2019. ápr. 1. 01:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!