Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális ha 20 évesen egész...

Normális ha 20 évesen egész életemben soha nem volt egy barátom sem?

Figyelt kérdés

Csak haverok voltak,akik szivattak és kihasználtak.

Meg itt a gyakorikérdésekről voltak levelezőpartnereim,de kivétel nélkül az összes itthagyott.



2018. dec. 9. 02:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Haver aki szivat, kihasznal? Az ilyen mióta haver?
2018. dec. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Egyáltalán nem normális, de nem egyedi eset.


Valószínűleg unalmas és jelentéktelen alak vagy, és ez az oka ennek. Változtass.

2018. dec. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Nekem sincsenek 😂🤣
2018. dec. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
mivel odaírtad, hogy "csak haverok voltak", ezért igen, normális. a legtöbb embernek olyanjai vannak. az hogy szivat vagy kihasznál az már a te hibád. nekem se haver nem volt se barát (kettő ugyanaz tbh), egyszerűen azért mert rohadtul nincs rá igényem. nekem olyanok voltak akiket ÉN használtam ki mert épp jól jött, anno iskolában vagy munkahelyeken, hasznos volt ha van egy ismerős aki azt hiszi bírom. aztán soha többet nem beszéltem egyikkel se, és ennyi. nem is tudtak rólam semmit, néha még az igazi nevemet is kb csak akkor ha látták a szerződéseken. és nem érzek rá kényszert hogy mások bizonygassák hogy szerintük normális vagyok e. az emberek szánalmas lények és semmire se jók, csak arra hogy te előrébb juss. az egyetlen ember akit szeretek az a párom, és még belőle is van egy rakás hasznom.
2018. dec. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
jah és én meg 23 vagyok. lány.
2018. dec. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
amúgy tiszta röhejes hogy egy kis álkedvességgel mennyi mindent el lehet érni ha már itt tartunk. 90% embereket akik ismernek megkérdeznétek, azt mondanák hogy egy áldott jó kedves személy vagyok 😂
2018. dec. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Tankönyvi pszichopata vagy 53%-os...
2018. dec. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

31 vagyok és nincs egy barátom sem. Eddig nem foglalkozta vele (most olyan helyzetbe kerültem, ahol segítségre szorulnék, de mivel nincs semkim, így szívok).

De több évnyi kinevetést és megaláztatást az ember nem hever ki könnyen, én bezárkóztam. Eddig jó volt. A pap és a pszichológus meghallgatott, néhány éjszakát pedig átsírtam.

2018. dec. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ha az átlagnál mondjuk érzékenyebb, komolyabb vagy, akkor az emberek nem fognak kérni belőled.


A másik meg az, h mit gondolsz, hány embernek vannak igaz barátai?

Szerintem borzasztóan kevésnek, a többségnek csak haverjai.


Idősebb vagyok, mint te, és több szempontból eltérek az átlagtól (szexualitás, gondolkodás stb.), de nekem sem volt még barátaim.


Általánosban haverjaim voltak, gimiben elvoltam az osz társaimmal ,de nem jártunk össze, aztán esti gimitől a fősuliig csak pár chatről megismert emberrel jártam össze, közülük már csak eggyel tartom a kapcsolatot.


egy olyan ismerősöm volt, akivel még össze is költöztem a fősuli alatt, de külföldre költözött, és megszakadt a kapcsolat.


igazából engem csak olyankor zavar az egyedüllét, amikor néha elutaznék meg azért zavar, h ha másokat látok együtt biciklizni, kirándulni, én meg tökegyedül tekerek mindig meg lófrálok a Duna-parton, de hát ez van.

2018. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Normálisnak nem mondanám, de nekem sem voltak még...
2018. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!