Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha valaki már két...

Normális ha valaki már két éve nincs az életemben és még mindig odavagyok érte?

Figyelt kérdés

2017 nyarán ismertem meg ezt a személyt és úgy éreztem tényleg szerettem. Azóta majdnem minden éjjelen sírtam miatta mert pár hét után már nem beszéltünk. És próbálom lefoglalni magam, új embereket megismerni, a barátaim is segítenek és már vagy ezerszer átbeszéltük, hogy ő nem tesz jót nekem és ha érdekelné hogy milyen rosszul vagyok miatta akkor legalább egy üzenetet írna vagy valami, de még mindig gondolok rá, és egyszerűen nem tudok más emberekkel ismerkedni mert mindenkinek az ő tulajdonságait keresem, és a szokásait.

Par hónapja megint jelentkezett és pár hétig találkoztunk is de utána megint nem szólt hozzam és nem ír semmit, ami miatt nagyon szomorú vagyok és mégis imadom.. ez normális? mert gondolkoztam rajta hogy ez már egy részben nem is egészséges már ..



2019. febr. 10. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Álomkép! Nem őt szereted...
2019. febr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből csak úgy tudsz kijönni, ha találsz valakit, aki a helyébe lép. Úgyhogy továbbra is állj rá az ügyre, legyél nyitott. Majd eljön a megfelelő ember.
2019. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Normális!

Èn lassan 6 ève vagyok ìgy.

2019. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!