Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rusnya embereknek nehezebb...

A rusnya embereknek nehezebb érvényesülni az életben, általában szerencsétlen lúzerként kénytelenek élni?

Figyelt kérdés
Sajnos én nagyon rusnya fiú vagyok és óriási hátrányként élem meg ezt, sokkal elutasítóbbak az emberek minden téren.

2019. márc. 31. 20:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja hát nagyon nem kár, megszületnem is teljesen felesleges volt, csak egy plusz nyűg a semmiért.
2019. márc. 31. 20:46
 12/16 anonim ***** válasza:
20%
Akkor sajnáld és sajnáltasd magad nyilvános fórumon. Attól miiinden megoldódik!
2019. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

Azért nem érvényesülsz, mert egy hisztiző, önsajnáltató lúzer vagy.

Ismerek egy vak lányt, aki síel. Peter Dinklage a derekamig alig érne, mégis sikeres. Szívesen írok még példákat.

2019. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 hollófernyiges ***** válasza:

Ő nem túl szép ember.


[link]


De ezért külügyminiszter volt és orvosi Nobel-díjas.

2019. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de belőlem az akarat is elfogyott, régebben jó ideig sokat agyaltam ezen, meg próbáltam tenni ellene, aztán hirtelen egy csapásra megváltozott minden, arra gondoltam hogy mi értelme van ennek az egész életnek, valójában mi is az amit eddig kergettem, mi szükség van erre a sok hülyeségre? tudom van egy olyan beszűkült tudatállapot amikor beszippantja az embert a világ és nem gondolkozik csak cselekszik ösztönösen vagy valami nemesebb célért és én is így éltem egészen mostanáig, csak azt tettem amit helyesnek tartottam vagy amit élveztem esetleg amit kellett valami kitűzött célért. de most ott tartok hogy semmi sem motivál, teljesen feleslegesnek érzem az életet is
2019. márc. 31. 21:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Most elég depressziósnak tűnsz. Lehet, hogy ezért látod magad "rusnyának". Lehet, hogy az emberek nem is tartanak csúnyának, csak negatív kisugárzásod van. Nagyon sok klasszikus értelemben vett csúnya ember éppen azzal érvényesült, hogy tudta magáról, hogy nem szép, de más tulajdonságait kiaknázta, jó volt a kisugárzása. Pl. Liza Minelli, Danny de Vito. Találd meg magadban a jó tulajdonságokat, pl.okos vagy, vicces vagy éppen megértő. Picit változtass a stílusodon, nem azért, hogy más legyél, hanem azért, hogy kizökkenj ebből a jelenlegi állapotból. Egy trükk: ha nem vagy szemüveges, vegyél egy karakteresebb álszemüveget. Ha szemüveges vagy, válts stílust, a szögletes, sötétebb keret ellensúlyozhatja, ha félénk az arckifejezésed. Kerek és vékony keretet semmiképpen se válassz! A szemüveges embereket sokszor okosnak, megbízhatónak tartják, pozitívabban fognak állni hozzád, meglátod, és ez lehet, hogy neked is segíteni fog, hogy nyitottabb legyél.
2019. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!