Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan építsem újra az életem...

Hogyan építsem újra az életem hogy minden jobb legyen?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Esti iskolába járok hogy szerezzek érettségit szakma után, de már legszívesebben nem ezt csinálnám de muszály a továbbtanuláshoz hogy meglegyen. Annyira utálok bemenni. Senkivel sem vagyok ott jóban.

Egy barátnőm van de rá se tudok számítani úgy érzem csak kihasználni akar, mindig kárörvendő ha valami negatívat mesélek neki magamról.

A párkapcsolatom is egy katasztrófa, mindig veszekszünk mindenen de egyszerűen nem tudjuk elengedni egymást. Annyira rossz nézni a többi párt hogy mindenki olyan boldog, mindig mennek mindenhova mi meg szinte mint ha nem is egy pár lennénk csak úgy vagyunk. De már két éve együtt vagyunk és tudom nagyon nehezen tudnám elengedni és ő se szeretne szakítani. Se együtt se külön nem tudunk meglenni.

Jelenleg otthon élek még az érettségi megszerzése után Németországba szeretnék kiköltözni apukámhoz, kb már csak ez az ami éltet.

Elég zárkózott típus vagyok sajnos de jelenleg leginkább azért mert nem vagyok megelégedve az életemmel és ettől mindig nagyon rossz a kedvem.

A családomon kívül senkire sem tudok számítani.

Jön a jó idő de senkivel nem tudok sehova menni.

Megszakítanám legszívesebben barátnőmmel és barátommal is a kapcsolatot mert nem boldogít egyik sem mert érzem nem olyan a kapcsolat mint amilyennek lennie kéne, de mégsem szeretnék teljesen egyedül maradni.

Hogyan építhetném újra az életem hogy sokkal pozitívabb, vidámabb tudjak lenni és ezáltal jobban menjen az ismerkedés, közvetlenebb tudjak lenni az emberekkel?



2019. ápr. 1. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
muszáj * csak h érettségin ne írd félre :)
2019. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: a mérgező kapcsolatokat meg kell szüntetni és újakat kell kialakítani, amiben jól érzed magad. Ehhez tágabb lözegbe kell lépned, ne csak a közvetlen környezetedben ismerkedj, hanem jóval távolabb is. Így könnyebben találsz magad mellé olyan embereket akikkel boldog leszel.
2019. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem: leírod, hogy szabadulni szeretnél a jelenlegi baráti és párkapcsolatodból, mert azok nem jók neked és ettől rossz a kedved. Aki rossz kedvü, annak vagy nem, vagy csak ilyen, mint ez a sulis ismerősöd (mert barátnőnek azért ne nevezzük) lesz.

Akkor miért nem lépsz? 19 éves vagy, nem vagy öreg. Az életben számtalan ehhez hasonló kapcsolatod lesz, amit a saját érdekedben le kell zárnod. A fájdalom és a szomoruság az elszakadással járó természetes érzések. Ne félj megélni őket, ez is a személyiségfejlödés egy része. Nyilván akkor és ott rossz, de túl kell rajta lépni a magad érdekében. Már az sokat segíthet a zárkózottságod és negativitásod oldásában, hogy ledobod ezeket a terheket magadról.

2019. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!