Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Higy építsem újra fel az...

Higy építsem újra fel az önértékelésem/önbizalmam?

Figyelt kérdés

Már jó régóta (kb 3-4 év) egyre lejjebb megyek....Régebben se voltam az az egyszerü eset , nem tudok/tudtam iamerkedni, lefagyok és egy szó se jön ki a számból.Persze a fejemben 1+1 millió gondolat van , de egyszerüen nem megy...Ezen kívül még rengetebb "bajom" van ( mondom ezt 17 évesen) de ezeket most mellőzném.Ez a "szokásos" semmit nem érek , egy senki vagyok.Ez mindaddig fajult hogy egyre többet gondolok az öngyilkosságra.De pár napja magamba szálltam, átgondoltam mindent , szeretnék változtatni, de félek tőle hogy nem fog menni , vagy ha menne is az első nagyobb bökkenőnél visszaesnék...nincs mibe kapaszkodnom.Beszélgetni meg senkivel nem tudok ezekről.


Vki tanács/tapasztalat?



2018. febr. 5. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Új dolgokat kell kipróbálnod, új embereket kell megismerned és, ami a legfontosabb fel kell fedezned magad.
2018. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!