Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kicsinyes dolog...

Szerintetek kicsinyes dolog szólni?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb társaság, akikkel gyakran járunk közösen programokra, olykor múzeumokba is. Ilyenkor általában kérünk magunknak tárlatvezetést, ami ugye pénzbe kerül, gyakran nem is kevésbe. Ilyemkor mindig akad valaki, pl. akadt már középkorú pár, vagy nagymama unokával vagy két barátnő, akik egyszerűen csatlakoznak a csoporthoz, és utánunk járva hallgatják a tárlatvezetést.

Nem értem ezeket az embereket, ez egy fizetett szolgáltatás, amit ők nem vettek igénybe. Nekem eszembe nem jutna csoportokhoz verődni. Szerintetek nagyon paraszt vagy kicsinyes dolog ilyenkor szólni, hogy bocs, de ezt mi fizettük ki.

Még mielőtt: nem arról van szó, hogy valaki épp a közelükben van, és odafigyel, hanem azokról, akik úgyszólván követik a csoportot, és végig hallgatják az előadást. Te szólnál, vagy lesz@rnád?



2019. ápr. 2. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék,csak ha kérdeznek ,vagy valami mást mondanak,akkor a vezetőnek szólnék,hogy nem hozzánk tartoznak.
2019. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10 Úgy kapcsolódik, hogy ahol nagyjából egykorúak vannak egy csoportban, ott arra tippelnék, hogy csak a baráti kör egyik tagja beszél a képekről, azt meg miért ne lehetne hallgatni. Ilyen fizetős idegenvezetést sose vettem igénybe, legfeljebb azt a fülhallgatósat, így fel sem merülne bennem, hogy ilyet látok.
2019. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!