Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nincs tele a t**ötök a...

Nektek nincs tele a t**ötök a kéregetőkkel?

Figyelt kérdés
Nekem már totálisan. Azt is bírom, hogy csak akkor szólítanak le, ha éppen egyedül megyek valahova, vagy cigizem. Ha nemet mondasz, mindig mondanak valami kompromittálót, miközben szédelegnek elfelé. Legszívesebben elküldeném őket a pics@‘ba már ilyenkor annyira elegem van. Kb. minden másnap ez van. “Kajára” gyűjt, aha...

2019. ápr. 4. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk nincsenek.
2019. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

De nekem is elegem van. Sajnos szegény és kéregető ember mindenhol van.

Most költöztünk borsodból vas megyébe. Azt hittem itt nincsenek kéregetők.

Anyáék a kocsiban hagytak engem, mert már nem akartam bemenni a tescóba.

Meleg volt, nyitva hagytam az ajtóm és nyugodtan telefonoztam.

Mire egyszer csak az ajtómban állt egy kéregető. De szerintem hajléktalan is volt.

Csak állt velem szemben és nem tudott megszólalni, idős volt es ijesztő. Még az ajtót se tudtam bezárni, mert belülre állt hozzám teljesen közelre.

Mondom ha ez valamit akar nem is tudok tőle menekülni meg rácsapni se az ajtót, mert ott áll.

Tudom, hogy egyébként ártalmatlanok.., de akkor is. Szerencsére megértette, hogy nincs nálam pénz... és elment.

Szóval nekem is elegem van belőlük, a szívbajt hozzák rám sokszor.

2019. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ne ítélkezz felettük, mivel én is kerültem olyan helyzetbe önhibámon kívül...nem mindenki azért van az utcán mert "lusta dolgozni", de majd egyszer lehet te is megtudod hogyan működnek a dolgok és egy leszel a zavaró kéregetők közül..
2019. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

Ahhhh problémák bmeg....

Nem nincs elegem, sajnálom őket és egyben örülök hogy nem osztozom a sorsukon.

2019. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
A kamukéregetők meg az alkoholistákból de, nagyon is. Főleg az olyanokból, mint a a kelenföldi vasútállomásos "jegyre kell a pénz" kéregető csaj.
2019. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
De. Engem is megtalàlnak az ilyenek. Nem is vàlaszolok semmit. Ha meg megtàmad akkor szétcsapom a pofàjàt.
2019. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki tényleg rászorul, ételt kér, nem pénzt, azon szívesen segítek. Aki ordibál, követ, részeg, Audival viszik ki minden nap az adott helyre... azzal nem foglalkozom.
2019. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Magamból van elegem, hogy miért vagyok ilyen nyomorult (szar, gyenge külső, kisugárzás, egyedüllét amire harapnak már a férfiaknál), hogy mindig megtalálnak. Őket sajnálom, néha adok nekik, ha úgy van.
2019. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#3. nem ítélkeznék én felettük, ha a kéregetők 98 %-a, aki eddig megtalált, nem kamukéregető lett volna.

Szemtanúja voltam, amikor végig kéregette a villamost a "szegény" "éhes" mankós, aztán amikor leszállt, mankó eldob, adta a jattot a főnöknek. Ezek hálózatban nyomják.

Másik: jáj, a gyereke/férje/anyukája/kutyája itt meg ott van kórházban, adjunk már neki útiköltségre. Eltelik fél év, ugyanezzel a szöveggel megtaláltak. Legalább találnának ki időnként mást, hogy hihető legyen.

De olyanról is hallottam, hogy nem pénzt adtak a kéregetőnek, hanem szendvicset, az meg kedves szavakkal jó messzire eldobta, mert a szendvics se nem iható, se nem bódít.

2019. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Van egy cigid? Buszjegyre kell.
2019. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!