Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság szombaton...

Szerintetek bunkóság szombaton reggel 8-kor fúrni, faragni panelben?

Figyelt kérdés
Jó reggelt! Én ma erre ébredtem. Azon gondolkozom, hogy van-e jogom odamenni most a szomszédhoz és bekopogni elbeszélgetni vele.
2019. ápr. 6. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom ugyanannyi jogod van kopogni az ajtojan mint neki furnia. Beszelgetnie nem kozelezo veled, de neked ilyen alalon JOGOD van bekopogni.
2019. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván nem erre irányúlt a kérdés. Hanem, hogy mi illendő és mi nem. Ha 10-kor kezdi természetesen nem szólhatok bele, mert én alszom sokáig. De van egy határ. Ez hol van?
2019. ápr. 6. 08:35
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Reggel 8-kor már nincs korán!
2019. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mi van a házirendben,én is panelban lakom,itt 10 órától délután 5-ig lehet hangoskodni.
2019. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem vér paraszt dolog. De sajnos nem lehet mit tenni vele, mert megteheti.

Ettől még nekem sose jutna eszembe zajongani hétköznap se reggel és este 10 között. Mert vagyok olyan hülye, hogy az éjszakások is eszembe jutnak ilyenkor, nem csak saját magam.

2019. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a házi rendet.
2019. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már nem tudom kideriteni, hogy ki volt az, ugyanis a kérdés kiírása után abba is hagyta. Gratulálok neki, hogy egy 40 perces munkát annyira fontos volt beidőzítenie reggel 8-ra. Én viszont már nem tudtam visszaaludni.
2019. ápr. 6. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Nincs olyan időpont, ami mindenkinek jó lenne, mert az egyik éjszakás volt, a másiknak meg alszik a baba és felvered stb. 8 óra az még viszonylag korrekt.
2019. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, de azt ki lehet sakkozni, hogy nagy valószínűséggel melyik az az időpont, ami több embernek jó.
2019. ápr. 6. 11:05
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Szombaton a reggel 8 óra az minden, csak nem korrekt. Az ilyennek a seggébe kéne tövig nyomni a fúróját.
2019. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!