Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kérdezzem meg a nevét?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg a nevét? Egy suliba járunk, de külön osztályba, és külsőre egészen csinos, de már dumáltam vele pár sort ma reggel. Nem akarok bunkóság tűnni, de jó lenne legalább a nevét tudni. (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, hogyan kérdezzem meg? Az jó, hogy "megkérdezhetem a neved?" Vagy, hogy "Még be sem mutatkoztam, XY vagyok"

+1 kérdés, erre is válaszoljatok pls.

Dr Martensben, fekete farmerban és zenakaros pólókba szoktam járni, de szeretnék inget is felvenni. Kék, kockás, de nem az a divatsz*r... Be kell tűrni? Mert kicsit nagy rám derékban. Rövid ujjú ing, gondoltam felveszek mellé nadragtartót(ha megtalálom:D), es ahhoz kell övet hordani, vagy nélküle? Mert öv nélkül látványosan eláll a hasamtól a naci, és lecsúszik. Bocsesz, ha hosszú lett...

15/F


2016. szept. 8. 20:22
 1/3 anonim válasza:
csak az elsőre tudok válaszolni, mint lány: ha már beszélgetettek akkor könnyebb dolgod van! csak egyszerűen légy kedves, menj oda hozzá ha egyedül van és kérdezd meg. a lányok mindig örülnek ennek. de az is jó ha a hevrjaiddal mentek oda hülyülni hozzás és : "egyébként hogy hívnak?"-kal lerendezed.
2016. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán lehetett az beszélgetésnek nevezni, 3 perccel csöngetés előtt épp, hogy csak pár szót váltottunk, hogy milyen nyomik az osztálytársai. :D Csak azért szólítottam meg, mert egy pillanatra rám nézett. Egyébként mikor nagyszünet van, akkor ugye mindenki kimegy, és ha látom, még ott vagyok mellette, akkor köszönök, és 3-4 napja van, hogy 'megismertem', ezért gondolom, kicsit fura lenne megkérdezni, de megpróbálom ahogy javasoltad. :)
2016. szept. 8. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a megkérdezhetem a neved az nagyon édes próbálkozz azzal!!!:) +szerintem maradj a saját stílusodnál 😂
2016. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!