Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek le kellene hozza/“...

Szerintetek le kellene hozza/“érte” mennem?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy a suliba egy órára tanári kérésre hívtam egy egyetemistát, aki beszélni fog nekünk az egyetemi dolgokról

Viszont nem ismerem annyira, én is csak az egyetem miatt írtam rá, mert ugyanarra a szakra szeretnek menni, ahol most ő van


És az a kérdés, hogy szerintetek ilyen esetben le kellene-e mennem érte a bejárathoz vagy nem? 😃 ( a sulit ismeri, mert 1 éve ballagott ugyanebbol a suliból)



2019. ápr. 6. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Menj le, üdvözöld, mutatkozz be, és köszönd meg személyesen is, hogy eljött. :-)

2019. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te hívtad, te vendéged, illik fogadni.
2019. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy elsőéves aztán marhára hozzáértően fog beszélni az egyetemi dolgokról... egyébként igen, mivel te hívtad, illik elé menned.
2019. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi 🙂


#3 hat azért még mindig többet tud, mint mi, akik még gimibe járunk 😃

2019. ápr. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!