Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem tesz érte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tesz érte semmit, hogy találkozzunk, mindig én megyek hozzá, és ha nem bírok, vagy nem akarok, mindig megsértődik és veszekedés lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én mindig úgy szervezem a programjaim, hogy neki jó legyen, de ő soha nem jön hozzám, ő csak elvárja mindig, hogy én menjek.

18/L



2018. szept. 4. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Ennyi idősen érzelmileg és értelmileg kéne annyira fejlettnek lennie, hogy tudja, hogy egy párkapcsolat mindkét fél befektetett energiájával tud normálisan funkcionálni. Ne vesztegesd az időd, inkább keress valakit, aki értékel téged, és viszont szeret.
2018. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nincs szád? vagy mi?

mond el neki , hogy ez téged zavar aztán vagy sikerül megoldani vagy nem

2018. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"A barátom nem tesz érte semmit"

Fogalomzavar! - nem 'barátod' ő, hanem Urad és Parancsolód.

.

Neki ez így nagyon megfelel, hiszen minek tegyen bármit is, ha elég csettintenie és te ugrasz.

Ha nem változik egy komoly beszélgetés után, keress magadnak BARÁTOT!

Ha pedig annyira leszállt a lila köd, akkor tűrj és szolgálj.

2018. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!