Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen mondatot tetováltatnál...

Milyen mondatot tetováltatnál magadra, arra a célzattal, hogy halálodkor az orvos vagy ilyesmi, elmosolyodjon amikor meglátja a testedet?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Na az orvost pont nem ez fogja érdekelni abban a pillanatban, mikor ott fekszek a bonc asztalon.
2019. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
"Egy idióta voltam".
2019. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
"Itt nyugszik a Csongrád megyei gumicukor fogyasztás 80%-a"
2019. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Showder klubból idézem, azt hiszem Badár Sanyi:

"Az bszrintsa meg a jó kva anyját, aki ezt itt elolvassa"

2019. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

2. Jajj hagyjuk már ezt, az orvosok/kórboncnokok is ugyanúgy emberek, nem kapcsol át az agyuk valami érzelemmentes üzemmódba, miközben boncolják az embereket..Lehet, hogy ha előtted ott feküdne most egy holttest valami idióta tetoválással, az idegösszeroppanás közepette kb. a tetkó lenne az utolsó, amit észrevennél rajta, de akik évek óta ezt csinálják, hozzá vannak már szokva a halál gondolatához és valószínűleg nem úgy húznak le 8+ órát a munkahelyen, hogy végig ilyen búvalb4szott, gyászos hangulat van, csak mert holttestekkel dolgoznak..

Amúgy én szerintem ilyen díszes, aranyos betűkkel azt íratnám pl. a mellkasomra, hogy "Én mondtam, hogy beteg vagyok..."

Vagy angolul/magyarul ráíratnék ilyen random szavakat a végtagjaimra, hogy "leves", "pörkölt", stb., mert az ázsiaiaknak is hasonló élmény lehet, amikor meglátnak egy külföldit ázsiai írásjeles tetoválásokkal, amikről azt hiszik, fú de bölcs közmondásokat meg ilyesmiket varrattak magukra, pedig csak a helyi kínai kifőzde leggyakrabban használt alapanyagait tetoválták rájuk kínaiul :D

2019. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
"Felbontás után hűtve tárolja, és két napon belül fogyassza el"
2019. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
2019. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

#7


:DDD

2019. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
7 nem tudlak eléggé felpontozni!! XD
2019. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!