Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha képtelen...

Szerintetek ha képtelen vagyok beilleszkedni a társadalomba, akkor inkább öljem meg magam?

Figyelt kérdés
Nem járok emberek közé, nem tudok velük kommunikálni sem, nincsenek hobbijaim, nincsenek barátaim, nincsen szakmám sem, az összes létező munkára alkalmatlan vagyok, nem dolgoztam soha életemben, nem létesítettem soha szexuális kapcsolatot, valószínűleg arra is alkalmatlan vagyok, nem lesz soha családom, a hétköznapi dolgokhoz is béna, bamba vagyok, nincs szerencsém semmiben, nagyon rusnya vagyok és már nem is foglalkozok semmivel.
2019. ápr. 10. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindent leirtál,ami nem biztos,hogy ugy van.Ismered a hibáidat,akkor állj neki kijavitani azokat.Mindenkinek van hibái.
2019. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem akarom kijavítani sem, mert nem érdekel már.
2019. ápr. 10. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Kérdezõ,hogy mondhatsz ilyet,hogy nem érdekel?!Hány éves vagy?Van kezed,lábad,egészséges vagy, szedd össze magad.

Találd meg az okát,hogy miért lettél ilyen érdektelen.Vagy keressél fel egy szakembert,aki biztosan tud segiteni rajtad.

2019. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Esetleg autista vagy aspergeres vagy. Ezzel nem vagy egyedul, olvass utana!
2019. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem vagyok én alkalmas az életre, csak vegetálni tudok.
2019. ápr. 11. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!