Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elillant volna a fiatalságom...

Elillant volna a fiatalságom 24 évesen ezek alapján?

Figyelt kérdés
Középsuliban körbe vettek a csajok, szó szerint udvaroltak de én így is nyuszi voltam és szűz vagyok mosz. Másik discoba életemben nem voltam de még barátaim se voltak csak itthon vagyok/voltam mindig.

2019. ápr. 11. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy. Egyébként miért gondolod,h a discoba jól éreznéd magad?
2019. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én arra csesztem el a fiatalságomat, hogy próbáltam beállni a sorba és ugyanazokat a dolgokat csinálni, amit mások, inni, bulizni, randizgatni meg ilyesmi, de egyáltalán nem élveztem ezeket, csak mások mondogatták, hogy erre igenis szükség van, és én hallgattam rájuk. Na, én tényleg elvesztegettem a fiatalságomat, mert ahelyett, hogy valami számomra érdekes tevékenységgel kötöttem volna le magam, olyasmivel foglalkoztam, ami egyáltalán nem tetszett. Hülye voltam.
2019. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24 évesen még nem késő változtatni. Csináld azt, amit szeretsz
2019. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi végre normális emberek a helyzet az hogy nagyon gátlásos vagyok
2019. ápr. 11. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a bajod hogy bajod van azzal hogy szűz vagy.

Pedig nem ez a lényeg, hanem az hogy megtaláld az IGAZIT.

Járj olyan helyekre, ahol van esélyed megtalálni - hogy hol azt nem tudom, de azt tudom hogy a diszkó nem az a hely.

2019. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban olyan helyekre kellene járnod, ahol megismered magad. Ha tudod ki vagy, azt is tudni fogod, hogy te kire vágysz társként, na meg úgy is fogsz megnyilvánulni, hogy a jövőbeli társad felfigyeljen rád. Hajrá!
2019. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg úgy tervezed, hogy nem lesz soha hosszútávú kapcsolatod, azt se úgy éld meg, mint valami negatív dolgot! A párkapcsolat nem egy kötelező dolog, ami nélkül nem vagy normális ember. Ha nem szeretnél párkapcsolatban élni, attól még ugyanolyan teljes értékű ember vagy, mint bárki más.
2019. ápr. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Disco-ban én talán 5-ször voltam. Nem az én világom se az a zene, se az éjszakázás, de az órákon át tartó "tánc".



Inkább sportolj, próbálj ki minél több sportot, kirándulj, járj el helyekre, klubokba...

Nálam mondjuk itt gond van, mert ami engem érdekel (pl a gyalogtúrázás, bringatúrázás, kézműveskedés, úszás), ott legjobb esetben is 30+-os a legfiatalabb résztvevő, ahol van fiatal, az meg engem nem érdekel: nem szeretek szerepjátékozni, go-zni, nem szeretem a teaházakat és nem szeretnék keresztyén gyülekezetekbe se járni.


Ismerkedj, akár a neten, akár csak lassan.

2019. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!