Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt más is észrevette itt...

Ezt más is észrevette itt gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy aki feltesz egy normális, esetleg számára fontos kérdést az alig, vagy egyáltalán nem kap választ, de az aki valami baromságot kérdez kap egy csomót?

2019. ápr. 14. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Komoly kérdésre - főleg ha szaktudást igényel - megfelelő tudású, esetleg élettapasztalatú, jártas vagy jól informált emberek válasza, esetleg utánjárása szükséges, hogy megkeresse a szükséges információt. Ez egyértelműen egy szűkebb kört jelent csak, már ha hasznos válaszokat vársz.

Az a kérdés ami semmi mást nem igényel, csak egy szubjektív véleményt, ami eleve egy bárkit érintő témáról szól, arra gondolkodás nélkül válaszolhat rá bárki. A két kérdéstípus között pedig meg is látszik a válaszok száma (és minősége is).

2019. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Én saját szakmai témájú kérdésekre nem válaszolok.

Minek? 10-ből 8X megkaptam, hogy troll vagyok. Pedig a válaszom 100%-ig valós volt, hiszen az a munkám, abból élek.

Mégis 0%-ra pontozták, sőt TÖRÖLTETTÉK!!!


Akkor minek segítsek? Pláne ingyen? Hogy idióták leanyázzanak, meg letrollozzanak és töröltessenek?

2019. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Mert hülyeség kell a népnek, sokan unalomūzésbōl járnak fel ide, nem azért, hogy másoknak segítsenek.

Sokan nem is biztosak abban, hogy tudnak segíteni, ha nincs kellō ismeretük a témában, de a viccelōdèshez mindenki ért.

2019. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Hát az emberek kategóriába én is csak szórakozni járok fel, mert ami itt megy az ultra gáz.

Viszont egy másik topikban most kaptam egy kérdésemre normális hangvételű, értelmes válaszokat, nem is egyet, és nem gondolom, hogy bármelyikük szakember lenne, de mégis képesek voltak segíteni. Szóval talán mégse az egész oldal egy hatalmas szemétkupac, csak ez a része.

2019. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Én is észrevettem ugyanezt mint 10:42. Ha szakma, hobbi, érdeklődési körbe tartozó kérdésben igyekszem segíteni akkor mindig van megmondóember aki jobban tudja mert 5 perc alatt kiguglizta az első találatot.


Én magam csak akkor teszek fel kérdést, mikor nagyon nem értem a dolgokat. Főleg "lelki" témájút, mikor belül marcangol valami érzés, vagy hasonló. Amire igazán senki nem tud értelmes magyarázatokat adni.

2019. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Én azt birom, amikor egyértelműen troll, vagy hülyeség a kérdés, és sokan hót komoly választ adnak rá.
2019. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Na ha én olyat csinálok (és szoktam, pl egy bizonyos ismert troll kérdéseinél) akkor az nem a kérdezőnek megy hanem az értelmes emberek felé, csak a kérdés kapcsán. Erre gondoltál-e? (:
2019. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a véleményem mint a második válaszolónak. Àltalában csak olyan témàhoz szólok hozzá, ahova tudok értelmes választ adni. Szeretek segíteni, sosem okoskodok, vagy bántok meg másokat. Sokszor saját tapasztalatot szoktam írni. Folyamatosan le vagyok szólva és pontozva. Meg szoktam kérdezni,hogy mi az oka, persze senki nem válaszol. Azt viszont tényleg nem értem, hogy a saját tapasztalatomon, amit én éltem àt,mi a francot lehet lepontozni. Biztos a sok pirost nyomkodó jobban tudja a saját dolgaim mint én.


Ha meg kérdést írok ki, rendszeresen veszekedés lesz alatta. Megjelenik minimum egy ember, aki direkt beleköt valamibe, és akár egy egész napon keresztül visszajár vitázni, úgy, hogy nem is a kérdésre válaszol. Az ilyeneket most már rendszeresen jelentem a moderátornak e-mailben, hiszen nem erre vagyok kíváncsi ha kiírok egy kérdést. Úgyhogy sajnos normális kérdést sem érdemes kiírni. Jól mondod, az alá jó ha egy két normális ember válaszol.


N

2019. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg a fiatal, a tini.
2019. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen igaz. Hiszen a provokáló kérdésre könnyű válaszolni, minden buta ember ott éli ki a napi megélt streszt. Nem is kell érdemben válaszolni elég azt írni "Kérdező te hülye vagy?" "Kár, hogy bezárt Lipótmező" "Te vagy az Marci?"

És pontozzák fel a többi nemnormális a semmitérő válaszait. Pedig még provokatív kérdésre is lehet érdembenválaszolni, ha az illető nem egy lekezelő senkiházi.

Az értelmes kérdésnél ott meg nem lehet bedobni egy "te vagy az Marcsi?" választ.

2019. ápr. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!