Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálhatóak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálhatóak ezek a dolgok egy párkapcsolatban? Ilyen személlyel évekig együtt lehet lenni?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi és egy nő. Állítólag a férfi szakít a nővel, van köztük egy hét mosolyszünet, majd a nő visszakönyörgi magát. A férfi szerint a nő nem tartotta be a szabályokat (nem megcsalás). Még az ágyban is a nőnek sose volt jó a szex, fájt neki. Amikor nem volt szex a férfi másnap lemondta a közös programjukat. A férfi szerint 4 hónapig rendesen működtek a dolgok, de utána a nő megint más lett. Volt úgy hogy a nő olyan programot szervezett amiben a nő barátai is részt vettek, emiatt a férfi összeveszett vele, mert nem tetszett neki ez a dolog. Meg volt olyan hogy a nőnek más programja volt, ezt is kifogásolta a férfi.
2019. márc. 22. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon képlékeny így, egy kisebb dologtól is borulhat a bili, hosszabb távú jövője nem nagyon van egy ilyen kapcsolatnak.
2019. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Márpedig akikről én írtam több évig együtt voltak így.
2019. márc. 22. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasas nem normális nyilvánvalóan csak a saját boldogsága érdekli, mindennek úgy kell lennie ahogyan neki jó máskülönben borul a bili és bevágja a durcát mint egy ovis. Ismerem ezt a típust én előbb lapátra tettem volna, minthogy kettőt pislog. A nőci csak annyiban hibázott, hogy visszakönyörögte magát.
2019. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Évekig szartak egymás pofájába. Mindketten megalkuvók voltak ahogy én látom. Nem illették össze.

32/f

2019. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Összeillenek. Két gyökér. :)
2019. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pffff.. az ilyenek megérdemlik egymást!
2019. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!