Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme az életnek ha nem...

Mi értelme az életnek ha nem lehetünk együtt azzal a személlyel akit tiszta szívből szeretünk?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Viszontszeret?
2018. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mit vársz erre? Lehet, hogy neked csak e körül forog az életed, de én szeretek több mindent csinálni, amihez nem kell senki.
2018. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Bortokolni akarod, vagy szereted? Nem mindegy ám mert első esetbeb szenvedni fogsz amíg el nem engeded ezt a vágyadat aminek történetesen egy másik személy a tárgya.
2018. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Birtokolni*
2018. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
A bosszú
2018. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha szereted engedd el, aztán jön más akit lehet még ennél is jobban szeretsz és összejön a dolog!
2018. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miert, ha azzal vagy akit szeretsz akkor mi ertelme?
2018. márc. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 alf válasza:

Jaj, a szerelem mindig birtoklási vágy. Most nem a szülő-gyerek szeretetről beszélek, a férfi a nőt birtokolni akarja, ha nem akkor az nem szerelem.


A kérdésre véálaszolva az az értelme, hogy kivárjad amíg elmúlik és találj valaki mást. Ha ő téged nem szeret, akkor ez könnyebb, ha mondjuk meghalt akkor nehezebb, de az idő mindent megold.

2018. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mondhatnám hogy amúgy úgy ámblokk nincs semmi értelme az életnek függetlenül attól hogy van-e aki téged szeret vagy akit te szeretsz, de lehet ez nem segítene rajtad. A kérdés inkább az hogy miért ne tudnál nélküle élni? Miért gondolod hogy a (most már kb) 9 milliárd emberből rajta kívül nem lehet más számodra az igazi? Én is sokáig beleképzeltem másba hogy tuti ő az igazi aztán rá kellett jönnöm, hogy olyan nincs hogy igazi, azt csak hiszed hogy van mert elvakult vagy mikor valakibe szerelmes vagy és mikor előjön belőled a birtoklási vágy emiatt, aztán meg azt hiszed hogy nélküle nincs értelme az életnek és gondolkodsz az öngyilkosságon, de ez rossz ötlet. Nem csak 1 nem-et fogsz kapni életed során, nem csak 1 ember fog barát zónába rakni így miért gondolod hogy csak 1 valaki van akivel leélhetnéd az életed és akit "neked/melléd teremtettek"? Más is átmegy ezen az élete során sőt van aki egyedül éli le az egész életét magányosan mert ezt dobta a gép, de mégse szomorú és szomorkodik és kattog az öngyilkosságon. 25/F vagyok sose volt barátnőm, nem vagyok csúnya, se túlsúlyos, hűséges vagyok, mégis forever alone. Ilyen az élet, ne panaszkodj azért amid nincs, inkább örülj annak amid még van, vagy amid még lehet a jövőben.
2018. márc. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valószínű olyat szeretsz, aki nem szeret viszont. Te erőlteted a szeretetet csak, és nem veszed észre, hogy valószínű társfüggő vagy és kipécézted magadnak azt, akiről azt gondolod, hogy nem szeret. Aki társfüggő, annak lehetett egy meghalt testvére a születése előtt (abortált vagy vetélt) vagy volt egy ikre az édesanyja méhében, aki meghalt mellette, és egész életében ezt az ikret keresi párkapcsolat címén. Olvass utána, van erre egy jó könyv, Angster Máris Ikertörténetek.Ha eltalált, menj el egy családállításra és ott kioldják ezt a traumád!
2018. márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!