Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek ennyire szerenc...

Hogyan lehetek ennyire szerencsétlen, hogy bármihez kezdek, minden rosszul sül el?

Figyelt kérdés

Mondok néhány példát:

Kezdetnek megteszi az, hogy ronda vagyok, amiért már általános iskolában csúfoltak folyamatosan. Ha ez nem lenne elég, hatodik osztályt követően egy nyár alatt 20 cm-t nőttem, emiatt iszonyatosan sovány lettem és komoly gerincferdülés alakult ki. Ezek miatt még több sérelem ért az iskolában.

De még nem volt vége ennek, gimnázium elején a szüleim elváltak és elköltöztünk másik városba. Azt a kevés barátomat is elvesztettem, idegenekkel pedig nem mertem ismerkedni, mert folyamatosan gúnyoltak és kinevettek mindenhol.

Az egyetemre történő jelentkezés előtt felemelték a ponthatárt azokra a képzésekre, amire menni szerettem volna, ezt sajnos képtelen voltam megugrani, hiába csináltam 90%-os emelt szintű érettségit matekból és nyelvvizsgát, nem vettek fel államira, az önköltséges képzést pedig nem vállalhattam be. Emiatt elmentem egy gyengébb képzésre, menet közben megtetszett, el is végeztem jó eredménnyel, de kiderült hogy szart sem ér, éppen az utolsó évfolyamba csöppentem az átalakítás előtt, abban a formában nem indult többé a képzés, mivel komoly bírálatot kapot...azóta már megújult formában, duális képzésként fut, teljesen más tantervvel és más néven...

Ez sem volt elég, az egyetem alatt próbáltam barátnőt szerezni, de akármit csináltam, sehogy sem jött össze, de még egy alkalmi kapcsolat sem, pedig akkor már sokat jártam szórakozni, javítottam a kinézetem is, rendszeresen sportoltam stb. Az egyik lány ráadásul nagyon csúnyán átvert, amit csak hosszú hónapok alatt sikerült kiheverem. Röviden és tömören 25 éves koromra NEM volt még kapcsolatom.

A munka terén ugyanez a helyzet, amikor diákmunkát kerestem egyetem alatt, sehova nem vettek fel...hiába mondták, hogy mindenkit felvesznek, mert nagyon kell az ember, engem sorozatosan elutasítottak mindenhol. Aztán egyetem után rendes állást kerestem, de az sem jött össze, már nagyon hosszú ideje munkanélküli vagyok. Ez alatt elvégeztem még egy képzést, de azzal sem sikerült jutni valamire, hiába hitegettek hogy lesz vele munka...még a gyakorlati helyemre sem voltak hajlandóak visszavenni, pedig semmi panasz nem volt rám.


A pohár a napokban telt be, elkeseredésemben raktam egy tippmixet 5000 forinttal, nyerhettem volna 100 ezret 5 meccsel...az első 4 meccs simán jött, aztán az ötödik meccs végén is vezet a csapat, akire fogadtam...erre pár perc múlva kiírják, hogy a videóbíró érvénytelenítette a gólt és döntetlen maradt az eredmény.

Ezt már nem hittem el, legszívesebben elvágtam volna a torkomat azonnal.


Mi a fene történik velem? Nekem ez jutott, mindenben csak a bukás? Legalább valaha valamiben lett volna egy kis sikerélményem.


2019. ápr. 21. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Megfogadtad a Man City-t?
2019. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

És szoktak még csúfolni a kinézeted miatt?

Milyen munkahelyed van?

Milyen lányoknál próbálkozol?

2019. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Nem rájuk fogadtam, egy spanyol bajnoki meccs volt.


#2

Már nem nagyon szoktak, legalábbis nyíltan nem, de ki tudja hányan nevetnek rajtam titokban...

Nincs jelenleg munkahelyem..

És már lányoknál sem próbálkozom, ez még 2-3 éves történet, aztán azóta abbahagytam..

2019. ápr. 21. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!