Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy nem...

Éreztétek már úgy, hogy nem kellett volna megszületnetek?

Figyelt kérdés
Én valahogy mindig ezt érzem, eleve csak a modern orvostudomány tartott életben, mivel eléggé koraszülett voltam, de inkább azt érzem hogy csak beavatkoztak a természetes szelekciós folyamatba és teljesen feleslegesen hagytak életben egy genetikai hulladékot.

2019. ápr. 1. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Konstans ezt érzem, gyerekkorom óta. Minő meglepetés, hogy tényleg nem tervezett gyerek vagyok, és még csak nem is örültek nekem.
2019. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ezt érzem.
2019. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szintén.
2019. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Sokszor éreztem de vagy az érzés győz le engem vagy fordítva
2019. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én csak azt, hogy pár éve kellett volna meghalni, gyerekkorom elég jó volt, azt kár lett volna kihagyni, a serdülőkor viszont el*k-rva, legszívesebben azt újracsinálnám és akkor lehetne egy tökátlagos kis boldog életem, így viszont hát nem tudom. Egy jó élet reményéből, a magas kilátásokból selejtté válni, saját hibádból, úgy hogy tudod, hogy lehetne normális életed, megvolt rá az esélyed az se egy kutya érzés.
2019. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Velem is ez történt 5ös, a gimi után meggondolatlanul elmentem egy értelmetlej, haszontalan egyetemi képzésre, miközben olyan jól tanultam hogy simán lehettem volna orvos vagy ügyvéd, de tényleg. Erre egy depressziós, nincstelen munkanélküli lettem...sajnos 18 évesen bele sem gondoltam, hogy egyetlen rossz döntéssel mennyire tönkre mehet az életem, míg akik nem is voltak annyira jó tanulók, de tudták hova kell menni tovább, azoknak arany élete van, mert szereztek egy használható diplomát.
2019. ápr. 1. 19:05
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Kedves Kérdező, kedves Hozzászólók, beletörődtetek ebbe az érzésbe, vagy változtatni akartok rajta -nos, ez a valódi kérdés.
2019. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szinte folyamatosan ezt érzem.
2019. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én már beletörődtem ebbe, egyszerűen annyi fogyatékosságom van és annyi rossz / szerencsétlen dolog történt velem eddigi életem során, hogy rajtam már nem lehet segíteni.
2019. ápr. 1. 19:09
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
7es. Már nem. Megpróbáltam, többször is és belebuktam. Minek erőlködni. Nem mindenkinek való az élet. :)
2019. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!