Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányoknak van lábszaga?

A lányoknak van lábszaga?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 12:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

"Nekem tényleg nincs, pedig sportcipőbe vagyok és izzad is, de szaga nincs szerencsére."


1.Azért, mert neked nem jó a szaglásod, még másnak jó.

2.A sportcipőben a legbüdösebb.

3.Az izzadás nem szagmentes, a te lábadon is elszaporodnak izzadás hatására a baktériumok, amik a kellemetlen szagokat előidézik.Te sem vagy steril, max. ha belefekszel autoklávba.

4.Eü-s vagyok, több tízezer ember fordult már meg a kezem alatt, de mindenkinek volt alapszaga, ami érződik mások számára.Ideig-óráig elnyomható illatosítókkal, de még azon is átjön.Ne áltasd magad.

2019. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves 11. akkor gyere és szagold meg, egyébként más se érzi, hogy büdöd lenne, anyám se akarta elhinni, aztán megszagolta és rájött hogy tényleg nem büdös.

Ennyit a nagy eü-s tudásodról.

Tudod attól hogy te nem voltál a Marson még létezik...

2019. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, tutira van, éreztem már ismerősét.
2019. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Ők is emberből vannak. Vagy tán nem? XD
2022. febr. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#12

Igen, tudjuk, te rózsaillatút szarsz, a segged is vanília illatú, meg a fingod is. Almás pite illatút okádsz, kókusz illatút büfögsz. Hagyjuk a mesét inkább. Anyádnak meg pont olyan a szar a szaglása mint neked. Egy család vagytok.

2022. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!