Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Koszont a lanyoknak es en mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszont a lanyoknak es en mar ettol feltekeny vagyok, mit csinaljak? ) :SOS

Figyelt kérdés

Nem Magyarorszagon tartozkodunk, ezert itt kisebbsegben vagyunk. Egyik baratnom szuletesnapja volt, ahol kb 6an voltunk magyarok es harman mas nemzetiseguek. Beultunk valahova, ahol a baratnom bemutatott minket egymasnak, viszont elejetol fogva latszott rajtuk, hogy teljesen leneznek minket, kozos temank sem volt. Mikor magyarul beszelgettunk beszoltak,hogy mi van nem tudunk az o nyelvukon, hogy magyarul beszelunk? Holott mi voltunk tobbsegben.

A buli utan, mikor hazaindultunk ok beultek abba az autoba melegedni, mellyel mi mentunk haza, aztan kiszalltak hogy be tudjunk ulni, egy szot sem szoltak, baratom pedig jo hangosan elkoszont toluk, ok persze nem koszontek vissza.

Nagyon zavart ez, magam sem ertem miert, de tisztara feltekeny lettem...Hogy nem is ismeri oket, leneznek minket es kulon koszon nekik.

Azota valahogy fura erzesem van es nem is kivanom ot, pedig elotte teljesen ra voltam indulva mivel egy hete nem lattam. Most epp nala vagyok csak neki dolga akadt es ebben kernem a segitsegetek. Hogyan nyomjam el magamban ezt az erzest es ne gorcsoljek ra? Nem kerek oltasokat, hogy mennyire gaz vagyok...de attol fuggetlenul rosszul esik es nem tudom hogy kezeljem. Bocsi az ekezetekert, telefonrol kicsit nehezkes. 20l


2016. nov. 12. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel leírtál kb. mindent, így reagálok mindenre.


Idegen országban társaságban illik a helye, vagy legalább egy közös nyelvet használni. Emellett nem illik ennek az ellenkezőjét felróni, hoszen ki tudja hogy adott esetben miért használjátok azt a nyelvet. A barátod a 3 lánnyal szemben csak udvarias akart lenni, akik viszont nem biztos hogy bunkók, csak lehet, hogy nehezebben létesítenek kapcsolatot ismeretlenekkel. Nem írtad hogy melyik országban történt, de jelentős kulturális különbségek lehetnek ilyen téren. Arra, hogy emiatt nem kívánod a barátodat, inkább nem írok semmit. Valami pszichológus biztos fel tudna állítani egy elméletet, de szerintem ez csak... (mit mondtam?)

2016. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most arra vagy féltékeny, hogy elköszönt? Mindem normális ember elköszön az már bunkóság azok részéröl, hogy nem köszöntek vissza. Semmi okod féltékenykedni 23L
2016. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Erdelyben vagyunk, szoval itt elegge elfogadott a magyar nyelv is, csak par roman ezt nem akarja tudni. De ez mellekes info volt azert, hogy szemleltessem hogy ellensegesek voltak velunk.

Igen, konkretan feltekeny vagyok ra, hogy minek koszont el olyan lelkesen idegen csajoktol... Tudom hogy elegge abszurd, de nem tudom hogy gyozzem ezt le. Talan egy kijozanito tanacs kell, vagy tenyleg nem tudom :(

2016. nov. 12. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból hogy nem bízol meg a párosban.

A féltékenység rólad szól és nem róla.

Agyban kéne helyre tenned a dolgokat.

Nézd meg a következő videót.

[link]


A köszönés udvariasság kérdése!!

2016. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* jav párodban
2016. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fel kéne nőni, nem tudok erre mást mondani.

Hisztizel a semmin, teljesen ok nélkül, összekombinélt baromságok miatt, ezt senki nem fogja hosszú távon eltűrni, nehogy azt hidd.

2016. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

*összekombinált


Úgy felidegesítenek az ilyen ostoba, komplexusos pcsák, hogy még írni is elfelejtek.

2016. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

1. elég hülye ötlet egy olyan buli, ahol az emberek nem értik egymást.

2. a hollandok is beszóltak nekünk, ugyanezért, joggal a nyelvi kirekesztés az a másik teljes semmibevétele.

3. a barátodat is éppúgy lenézik, mint téged, szóval mi a féltékenység indoka?

2016. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Azert koszont nemik kulon es jo hangosan hogy vegyek magukat eszre... ez kb. ugyanolyan mint mikor elengedek egy biciklist aki a JARDAN kozlekedik, es meg sem koszoni, en ilyenkor pedig utanaszolok hogy szivesen, bunkokam!

Hat kb. ez lehetett itt is a szitu.

2016. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!