Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Picit macibb 20on eves egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit macibb 20on eves egyetemista vagyok a lanyoknak nem jovok be, azert van ez igy mert mackos alkatu vagyok?

Figyelt kérdés
[link] Egy kep rolam

2016. szept. 13. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Aranyos vagy. :D Mint egy ölelgetnivaló plüssmackó.
2016. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy :)

Semmi baj a testalkatoddal, én mindig az ilyet szerettem és szerintem ezt ki sem fogom nőni :)

Nekem ez a férfias testalkat :)


Szerintem inkább ez a babaarc a probléma. A helyedben borostát növesztenék és a szemüveget lencsére cserélném, bár így is borzalmasan kedves ábrázatod van.

Ha egy suliba jártunk volna egy korosztályban én tuti melléd ültem volna le először :)

2016. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Bocs, de ha ez macis neked srác, nem bántás, de ez már inkább pufók kategória. Az a gond, sokan rossz testalkatra használják a macis fogalmat. :) Nem lennél rosszképű, ha lefogynál egy 20 kg-ot.
2016. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hallottad a #3-ast. Kövér vagy, fogyjál le, az az elvárás! Lassan átmegyek anorexiásba, ha nem lennék függő
2016. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem a testalkatoddal van a baj, hanem a gyerek arcoddal. (Kb 17-nek mondanálak, ha nem írtad volna, hogy huszon éves vagy.)

Szemüveg csere, valami "kitaláltabb" frizura, némi borosta és engem levennél a lábamról. Így most úgy nézel ki, mint "anyuci pici fia". Ugye a ruháidat nem ő vásárolja?

A kövér férfiakat kifejezetten szeretem. Nyugi, nem azzal van a probléma. A többi meg simán orvosolható.

27N

2016. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Én nem változtatnék semmin, a szemüvegen sem, szimpatikus vagy és egy csomó lánynak a zsánere a mackós alkat. Amit javasolnék egy kicsit vedd inkább fickósabbra, férfiasabbra a figurát.

Eddzél, tornázzál, mert nekem ránézésre egy kicsit kényelmesnek tűnsz, tudod, evés, "kockulás" sok net, ezt tudnám felhozni.

2016. szept. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem a külsőddel van a baj

nekem az alkat mindegy, csak ne essen a végletekbe

ha fiatalabb lennék, te még bőven beleférnél

2016. szept. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten a mackós férfiak jönnek be. Az arcod is aranyos, a szemüveget cseréld csak le.
2016. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen aranyos tényleg, de a nők zömének nem aranyos pasi kell, hanem akiből árad a férfias vonzerő, aki kihozza belőle a nőt. Aki mellett érzi a feszültséget. Aztán persze később intim közegben előveheti az aranyos mackó énjét de az már egy későbbi történet.


Figyelj! Az alapok jók, de te ennél sokkal többet is kihozhatsz magadból, de tudnod kell, hogy a külső változtatás önmagában nem elég. Nekem nagyon tetszik, hogy minden fotón mosolyogsz, optimizmust sugárzol.


Én a helyedben elkezdenék gyúrni, szélesebb vállak, karok és felsőtest és a nyakad is izmosabb lehetne, az arcod is karakteresebb lenne. Nem kell fogyóznod mert nincs annyi túlsúlyod, csak átalakítani. Kb. 6 hónap 1 év alatt teljesen ki lennél cserélve és jobban éreznéd magad.

Engem nem zavar a szemüveg de más lányokat lehet, gondolkozz rajta. Kontaktlencse, lézeres műtét.

A hajadat meg lehetne megnöveszteni, más frizura lehet jobban állna.

2016. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben vagy, majd valakinek bejössz.
2016. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!