Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tavaly még középsulis voltam,...

Tavaly még középsulis voltam, most meg le vagyok cseszve hogy nincs saját lakásom és gyerekem?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemista vagyok. Önköltségesen, mert 430 pont nem volt elég egyetemre jutni. Mellette 2 állásom van. Autóval járok fel vidékről és onnan munkába amit én vettem és tartok fent.

De idősebb generáció állandóan piszkál hogy ők 21 évesen már gyereket neveltek és terveztek elköltözni vagy el is költöztek. Emellett adjam el a fostalicska autómat és vegyek szerintük egy normálisat. És csak azért nem tudom ezt megtenni mert anyámékon élősködök szerintük otthon és büdös a munka.

Rákba csináljam ha minden normál munkához diploma kell? Kiba szott jog mellett 2 állásom van. Egy hétköznapra meg egy szombatra. Heti 1 nap pihenőm van, és nem rohadt büfészakra járok.

5 órákat alszok erre ilyen beszólásokat kapok.


Sok volt már.

16 éves korom óta tolom suli mellett a melót. Egy éve mindenkitől azt hallgattam hogy ráérek még, nem kell melózni. De én csak csináltam. Most meg hogy elballagtam mindenki számon kéri hogy miért is élek még anyámékkal. Mintha az érettségi mellé lakás is járna...


Az autó az lehet jogos hogy viszi a pénzt, de basszus semmi hobbim nincs. Nem járok el bulizni meg sehova. Ennyit légyszives hagy költsek már magamra. Meg ez az egyedüli kicseszett siker az életemben hogy egy 25 éves fost meg tudtam venni és össze tudom tartani hogy nem esik szét alattam, így a 2 és fél órás utazásaim csak 30 percesek.

Ez is luxus már a mai világban?


2019. ápr. 22. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
irigykednek rad, mert szorgalmas vagy. hagyd figyelmen kivul oket, ok is akartak egyetemre menni csak ok nem tudtak meglepni es ezert rosszindulatuak. en buszke vagyok rad, szerintem szorgalmas vagy. ne hallgass rajuk, inkabb azokra figyelj akik tamogatnak. jobb nekik lehuzni masokat, mert akkor nem erzik magukat annyira szarul. kitartas!
2019. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Juj, 430 nem elég , ejha, nekem 248 vagy 284 már nem tudom, (diszkalkuliás vagyok) pontom van, törire pályáztam.


Aki ezzel piszkál annak mond, hogy nincs rendes nő aki megállna, mind ilyen erkölcstelen ateista libsi luvnya, Te csak konzervatív mély keresztény lyukba hagyod ott a testnedved. Mert aki ilyet mond, amit éeírtál az nem vágja a mai szitut. Ezzel a szöveggel meg el van.


21/F

2019. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az idősebb generáció azért mondhatja ezt, mert amikor ők voltak ennyi idősek, akkor az állam tolta a seggük alá a lakást, a munkát, akkor is, ha ez azzal járt, hogy hatan végezték egy ember feladatát. Ennek (is) köszönhető, hogy az ország el van adósodva, és a mi nemzedékünk kell, hogy visszafizesse majd az ő lézengésük árát. Úgyhogy ezt így mondd el nekik, és tedd hozzá, hogy SZÍVESEN, BAMMEG.
2019. ápr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd figyelmen kívül.

Régen különben is sok nemzedék élt együtt általában, csak ezt lehet elfelejtik.


A lényeg, hogy próbálj nem kiégni, látszik hogy sok van rajtad és nagyon ki vagy merülve...

2019. ápr. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én legalább egyetemista vagyok,nem úgy mint ti,hogy a szakközép sincs meg nektek.

Meg nem vagyok én olyan segghülye,hogy már 21 évesen felelötlenül a gyerekekvállaláson gondolkoztam. De ti igen."


vagy


"Legalább én tisztességesen megdolgozott én mindenért,de nektek a P*csátok alá volt tolva minden,és ti a mai napig ingyen élők vagytok. Szomorú,hogy ti még mindig a szocializmusban éltek és azt hiszitek,hogy 1 Ft a kenyér."

2019. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezekkel foglalkozni. Mindenki úgy éli az életét, ahogyan akarja. Mit számít, hogy kinek hány évesen lesz családja, munkája, autója stb.? Mindenki megdöglik előbb vagy utóbb, aztán senkire nem fognak emlékezni bizonyos idő elteltével, arra sem aki 16 évesen már nagy bőszen dolgozott és végiggürizte az egész életét és arra sem, aki leszarta az egész életet és nem csinált semmit.
2019. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő...
2019. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!