Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van jobb érzés mint egy...

Van jobb érzés mint egy hosszú hónap után ittasan tele gyomorral bedőlni a saját ágyadba?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nyomorúlt életem van. De egy hónap kő kemény külföldi távollét és napi 14 óra fagyban szívás után most végre itthon, és csak az sms-t kell várni. Haverokkal már megvolt a buli. Barátnő még mindig nincs. De vigye el a fene, most jól megy a szekér egy darabig nélküle is. Nem kell félnem hogy mit eszek. Fejem felett fedél, fűtés is van. Nem jön senki az életemre törni. Lehet nem vagyok miliárdos. De nem olyan rossz ez így se.


Ti hogy látjátok?


2019. ápr. 20. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez se rossz, bár azért vannak ennél sokkalta jobb érzések is :D
2019. ápr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez. Jó ez a hozzáállás. Hálásnak kell lenni mindenért.Én mások ágyába is bedőlnék .
2019. ápr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!