Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bejárós lennél az egyetemen...

Ha bejárós lennél az egyetemen, vállalnál diákmunkát?

Figyelt kérdés

Ha anyagilag nem szorultok rá feltétlenül.

Nem az egyetemi városban lakom, naponta utazok be vonattal, 2 óra az út napota, ez már oda-vissza. A mi városunkban nincs munka, tehát ugyanígy utazgatni kéne a szabadnapjaimon, és napi 10-12 órát dolgozni. Tehát úttal együtt még napi 14 óra a tanítás mellett.

Első évben végig dolgoztam, volt, hogy emiatt csak egy szabadnapom jutott a hétre.

Most a múlt félévben csak egyszer voltam 3 napot (tehát 3x14 óra egymás után, aztán megint egyetem másnap, erről beszélek), ez egy alkalmi hely, oda megyek nyáron ismét.


Mindenki le akar beszélni, hogy megint bevállaljak valamit heti rendszerességgel, de közben meg zavar, hogy más tart el...


2019. ápr. 23. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jót tenne az önbecsülésednek és mellette menne a tanulás is, akkor miért ne? :) Ha túlzottan leterhel, és nem tudsz teljesíteni, akkor viszont többet veszíthetsz anyagilag hosszútávon.
2019. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem dolgoztam egyetem mellett, nem éri meg. Inkább tanulj, végezd el és lesz egy jó munkád utána.
2019. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vállaltam, jót tett az önbecsülésemnek és csak nagyon minimális munkát vállaltam, épphogy belekóstoljak a muna világába.


Én bejárósként pont akkor álltam jól anyagilag, kis diákmunka + jól tanultam.

Azóta sajnos szükség is volt az akkor félretett pénzre...

2019. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!