Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság ha nem...

Szerintetek bunkóság ha nem válaszolok volt kollégámnak?

Figyelt kérdés
Kicsit idősebb mint én, Régen együtt dolgoztunk, mikor gond volt a számitógépével elmentem segíteni neki. De ez már a múlt, már évek óta nem dolgozunk együtt ő is máshol van, viszont mostanában hívogat telefonon ami kicsit idegesítő de nem vettem fel, tegnap meg facebookon írt hogy segítsek újra telepíteni a gépét. Őszintén szólva nem érdekel, és nem akarok találkozni vele. Mit csináljak hogy le szálljon rólam? Én úgy gondolom hogy talál mást, biztos van más ismerőse is aki ért a gépekhez, vagy elviszi szervízbe
2019. ápr. 24. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt így írd meg neki ahogy leírtad itt.
2019. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Tökéletesen igazad van. Kollégális viszonyban voltatok. Én még akkor sem segítettem volna neki mikor ott dolgoztam volna...
2019. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg neki hogy tele van a naptárad és semmi idő nincs ilyenekkel foglalkozni.
2019. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem hazudozni se kellene.

"Szia Józsikám! Figyelj ide, Őszintén szólva nem érdekel, és nem akarok találkozni veled. Én úgy gondolom hogy találsz mást, biztos van más ismerősöd is aki ért a gépekhez, vagy elviszed szervízbe. Minden jót, remélem nincs harag. Üdv, Pityu.

2019. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Mondd neki azt, hogy szívesen, 6500 Ft/óra + szoftver.
2019. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mióta vagy a rabszolgája, hogy ingyen akar téged dolgoztatni.
2019. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Évek óta nem érdekelted, most meg, hogy baj van a gépével, hív. Felejtsen el.
2019. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!