Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy igénynek számít havi 3...

Nagy igénynek számít havi 3 nap, minimum 4 csillagos hotelben kiruccanás?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra igen. Nem tudnék ott mit csinálni három napig. Csak azért hogy ott legyek, nem költenék erre. Ha esetleg külföldre megyek, nekem ott is megfelel a két csillagos, max. a három. Úgyis csak aludni megyek a szállóba, akkor meg mire fizessek annyit...
2019. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Úgy tapasztalom hogy a wellness hétvégézés a prolik mániája, görcsösen járnak 3 havonta valamelyik wellness hétvégére, ott költik el az összes pénzüket, a maradékból meg vesznek egy iphonet, aztán sírnak hogy nincs semmire pénzük.

Érdekes módon a gazdagok nem járnak hotelekbe.

2019. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Igen

Tekintve hogy én még soha nem jártam ilyen helyen

2019. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom és én is jól keresünk, el is utazunk néha, de minden hónapban egy utazás, ráadásul 4 csillagos szállodában szerintem - hogy ezt a kifejezéz használjam - luxus.
2019. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra igen, mert ennek az árát tartalmas és értékes, minőségi programokra is fordíthatnám.

De attól, hogy nekem felesleges és unalmas, el tudom képzelni, hogy valakinek ez a szórakozás. Hogy nagy igény-e, az szerintem attól függ, meddig ér a takaró.

2019. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ostobaságnak nevezném. Ha a négy fal között ücsörgök, azt itthon is megtehetem. Ha meg programok miatt utazok, akkor nem a csillagok száma a mérvadó, hanem a programok színvonala.


De ha neked attól lesz nagyobb a ... önbecsülésed, hogy eldicsekedhetsz vele, hogy havonta négycsillagos hotelben mereszted a hátsódat, hát rajta, a te pénzed bánja.

2019. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Annyi pénzt el lehetne költeni "igazi" utazásra is.

2019. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura, ha valakinek a hotel mint utazási cél jelenik meg.


Számomra a szállás csak átmeneti dolog, ami arra jó, hogy össze szedjem magam, letegyem a cuccaim, alhassak és a "kiruccanás" maga inkább városnézés, kirándulás, programok, élmények.


Amúgy meg kinek mi a "nagy". Havi több millió forintos bevétel mellett nem az. Ha ezért éhezel hétköznap, akkor meg az. Én nem mások miatt utazom, hanem magam miatt.

2019. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A svédasztalos reggeli és a vacsora miatt főképp.
2019. ápr. 26. 18:33
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát az más. Így már tényleg megéri! :D
2019. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!