Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a rádiók naponta minimum 5x lejátsszák a Despacito számot?

Figyelt kérdés

Csak én kapok agyfhäszt tőle? Meghallom és kb ilyen reakcióm van elméletben:

[link]


2017. júl. 25. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

ez meg van ám csinálva a despacitora is

https://www.youtube.com/watch?v=eYwHtII2CPE


Ha zavar ne hallgas rádiót 😃😃 Én így kerülöm el 😉😉

2017. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem alkotok minden kis dologról véleményt, és nem szoktam ilyesmiért hisztizni. Ha nem tetszik, kikapcsolom.
2017. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kiráz tőle a hideg. Óránként lejátszák. Nem értem mit szeretnek az emberek benne. Kultúráltabb zenék is vannak.
2017. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Jó zene, de nem értem ezt a nagy hájpot körülötte. Valaki elkezdett mémeket csinálni róla aztán hirtelen már a csapból is ez folyik.

Én nem hallgatok rádiót, de ha esetleg mégis akkor fogom és kikapcsolom vagy elkapcsolok ha olyan megy ami nem tetszik, ennyire egyszerű.

2017. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%
Hát nem tudom, de én még nem hallottam a rádióban. Igaz Rádió Rock 95.8-at hallgatok, nem pont odavaló :)
2017. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor először meghallottam sem szerettem tipikus reggeton semmivel nem különb mint más. Nekem nem is fülbemászó dúdolni se lehet pampam deszpaszito pampam merthogy spanyolul ugy kb senki sem tud.Szerintem valaki kitalálta hogy nagy bizniszt kéne belőle csinálni hogy a csapból is ez folyjon a sok hülye pedig nyilván vevő rá. Hogyan nézzük a társadalmat megint telibe hülyének
2017. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem is olyan jó szám szerintem.
2017. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Alapból nem hallgatok rádiót, ezért annyira nem idegesít, de azt én sem értem, mit lehet ezen a szaron szeretni. Sajnos én még a szövegét is értem, ami hozzáad egy réteg "jesszusmiezafos"-t :D
2017. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a poén, én azt sem tudom melyik ez a szám? A címét milliószor hallottam, de nem tudnám megmondani hogy szól. :D


A dolog egyszerű: Egyedül autóban hallgatok " rádiót ", azért az idézőjel mert pendrive ról megy mindig, nem is tudom mikor ment autóban is klasszikus rádióadó.

Itthon meg azt sem tudom mikor hallgattam rádiót utoljára. :D

2017. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
28%
Nem nagyon hallgatok rádiót, én nem hallom sokszor, de a számot szeretem, úgyhogy nekem 8
2017. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!