Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik valaki aki...

Nagyon hiányzik valaki aki nem létezik, hogy találjak rá?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta mindig vele álmodok, érzem a gondolatait. Hogy találhatom meg az életemben?
2019. ápr. 26. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak álmodban létezik, sosem fogod megtalálni. Hozzá hasonlót, olyat, mint ő, talán.
2019. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írd le magadnak, hogy hogyan néz ki, milyen környezetben, esetleg hol találkoztok az álmodban egymással, hátha valami valós támpontot találsz.
2019. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hátha egyszer megjelenik. Nekem is a semmiből lett és azóta is van. Addig csak az ábrándjaimban volt.
2019. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban én is mindig álmodtam valakiről, aki "nem létezik", aztán egyszer abba maradtak az álmok, aztán abbamaradtak.


Neked nem az hiányzik, aki nem létezik, hanem az, akit megálmodtál magadnak, a kettő nem ugyan az.

2019. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg létezik a való életben is, eleve akikkel álmodunk azokat már valamikor láttuk, persze lehet hogy több arcból rakta össze az agyad a vonasait.
2019. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rajzold le varázsceruzával.
2019. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a "Vanília égbolt" c. film jutott erről az eszembe.
2019. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van: Vagy létezik egy ilyen mentális betegség aminek még nem derült ki mi lehet az oka, és ez a személy nem valós, csak egy vágyott kép, mert annyira szeretnéd hogy valakid legyen, hogy összeraktál egy konkrét személyt a fejedben. A másik lehetősèg, hogy ez az ember létezik, és ha te úgy tudsz róla, hogy még nem is ismered, akkor van valamilyen kapcsolat köztetek, ami ha ennyire erős, feltételezhető, hogy ez az ember téged keres. Ha ez így van, akkor jó lenne tudni mi az amiről akár messziről is felismerhetitek egymást.
2019. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálkozz társkeresőkön.Ha létezik, lehet hogy ő is keres és valami esélyt kell adni a sorsnak, hogy összehozzon titeket.

Az is lehet, hogy előző élet beli emlék.

2019. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!