Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik női név tetszik nektek...

Melyik női név tetszik nektek jobban? Délia vagy Denisza?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 22:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
52%

Doloróza? Jó isten haragja. Ha valaki ezem a nevén mutatkozna be nekem, nehezen venném komolyan. A Dolóreszről meg látatlanban teljesen biztos lennék, hogy egy putrilakó.

Gyerekek, csak okosan. Azzal a névvel ember fog élni, egy előítéletes társadalomban... És az emberek imádnak mindent és mindenkit kifigurázni.

2019. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ha muszáj ezek közül választani, akkor a Denisza.
2019. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Dolly y-val nem anyakönyvezhető Magyarországon .


Ha névváltoztatáson töröd a fejed, nézz magadba, ismerd meg a saját természetedet, majd nézd át a D betűs anyakönyvezhető neveket, és azok eredetét.

Ezt azért javaslom, mert az ember neve sokban befolyásolja a jellemét.


Nehogy az történjen, hogy Te esetleg valami határozott amazon típus vagy, és olyan édi-bédi, babuci nevet választasz, ami abszolút nem passzol a jellemedhez.

Gondolj bele!

A választott nevedet nem csak most, hanem öreg néni korodban is viselned kell.

2019. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23. Egyrészt nem a nevünk határozza meg a személyiségünket, másrészt nem kell idős korunkig viselnünk az esetlegesen hülye nevünket, meg lehet változtatni, amihez még csak a 18 életévünket se kell betöltenünk..Ha a szüleid beleegyeznek, fiatalabban is megváltoztathatod..
2019. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hogyne. Annyiszor változtatsz nevet, ahányszor akarsz. Csak tudtommal nem ingyé. (:
2019. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Fúha, az a 15-20.000 forint rohadt sok, ha cserébe úgy éled le a hátralévő életed, hogy nem szorongsz az idióta neved miatt és az emberek is szinte egyből megjegyzik, nem keresztelnek át valami tök másra...
2019. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Azt nem tudtam, hogy csak ennyi. Viszont én tudok jobbat: nem változtatom meg évente, hanem megszokom és elfogadom azt, amim van. Ahogy mondjuk még sok más ember is. Kevesebb adminisztrációs gond, nem kell új személyi és miegymás, meg minden hatóságnak külön jelzés, hogy bocs, már másképp hívnak.
2019. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Na, először is itt a felettem lévő válaszokra reagálva: nem lehet évente nevet változtatni. Egy változtatás után minimum 5 évet kell várni (kivétel a házasság miatti változtatás és kb a tanúvédelmi program). A kérvény beadása 10,000 ft-ba kerül. Aztán néhány okmányt ingyen kiállítanak (pl. személyi), néhányért fizetni kell (pl. útlevél).


Kérdező: nekem a Diána és Dorina tetszik az említettek közül. Illetve a Délia még mindig jobb, mint a Denisza... Sok sikert!:)

2019. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
71%-os, inkább ne erőltesd ezt az okoskodós stílust ennyi ésszel :)
2019. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Örülök hogy csak az én válaszaim szúrják a szemed holott kb ezen a részen egy értelmes válasz született eddig. De oké.
2019. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!