Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen 20-nak érzem magam....

24 évesen 20-nak érzem magam. Jól van ez így vagy ideje megkomolyodni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül élek. Az előbb ránéztem a mosogatóra és környékére, ami tele van és csak rám vár, esdekelve néz rám a sok mosatlan.

Elnyúltam hason a földön félhangosan nyüszögve, hogy "anyunemakarokfelnőttlenni" - mondván az üres lakásnak.

30 múltam.

Van még kérdésed? :D

2019. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is öreg vagyok
2019. ápr. 28. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Dude, a kor nem számít. Annyi vagy, amennyinek érzed magad. Annyi a lényeg, hogy amikor kell, tudj felnőtt lenni. Azon felül viszont aki a társadalmi elvárásoknak akar megfelelni és pl 30 évesen érett felnőttet akar játszani, család meg felelősségvállalás meg komolyság, azok elvesztik a belső gyermeki énjüket, amelyik az élet színét képes adni és totál besavanyodnak.

Nem azt mondom, hogy az ember legyen non-stop éretlen idióta.

Csak azt, hogy sose felejts el játékosnak maradni, amikor megengedheted magadnak. (:

2019. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is 24 vagyok, de részben örök gyerek.

Viszont nem bánom, a hivatásom is ehhez kapcsolódik. :)

Nem kell mindenkinek búskomornak, károgónak, pesszimistának lenni. Attól még gondolkozhat valaki felnőttesen és lehet felelősségteljes, mert pl. gyerekes szokásai is vannak.


Amúgy ha valaki haverkodni, barátkozni szeretne, nyugodtan írhat. :)


24/N

2019. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43 éves vagyok de 23-nak érzem magam. :)
2019. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Mintha az a 4 év annyit számítana...
2019. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26 vagyok de 50 nek érzem magam szerintem ezzel nincsen semmi baj, hogy te ezt érzed ez a jobbik része.
2019. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ahogy 3-as írja, azzal semmi baj nincs, ha olyan szituációkban, amik megkívánják a komolyságot, el tudod végezni.


engem korábban egy ismerősöm szólt meg azzal, hogy én komolytalan vagyok, aki 27 évesen még mindig az anyjával jár ügyet intézni. :D ő pont ellenkezőleg, kifele mutatja azt, hogy ő már felnőtt, mert ugye ez a társadalmi elvárás, belül meg teljesen alkalmatlan az önálló életre...:D

2019. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!