Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már most kikészülök a folyamat...

Már most kikészülök a folyamatos számonkérésektől, rettegek a vizsgaidőszaktol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Orvosira járok, egyre több a vizsga én meg az a típus vagyok aki lassan szeret tanulni és mindenbe mélyebben belemenni.. na már most erre 10 vizsga mellett nem lesz idő. Előre rettegek a vizsgáktól, még van 3 hét de már a mostani számonkérések is kikészítenek. Semmihez nincs kedvem, agresszív és szomorú vagyok egész nap..

Eddigi félévekben nem volt ennyi tárgy, mindenre tudtam elég időt hagyni de most alig van idő és már most nem megy semmi


2019. ápr. 28. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad. Igyál elég folyadékot, aludj eleget és tarts szünetet, menj ki a levegőre. Egyél gyümölcsöt. Menj el futni 20 percre.

Ez ilyen. Ülsz és tanulsz aztán egyszer átismétled. Sokat és gyorsan. Elmész, levizsgázol, pihensz aznap, másnap folytatod. Én is szeretek mélyen belemenni, de most nem lehet. Nem tudom hanyad éves vagy, de mindegy is, az egyes tárgyak nehézsége különböző, annak megfelelő időt kell szánni rá. Aztán letudod az összeset és jöhet a nyári szünet(gyakorlat :D)

2019. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok erre gyógymódot, de ha ez segít: Nem vagy egyedül ezzel ;). Kitartás, menni fog, túlleszünk rajta!!!
2019. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolkozni kell rajta, hanem csinálni, ne pazarold feleslegesen az időd. Ülj le és tanulj, mást nem tudsz csinálni. Még van 3 hét, már most elkezdhetsz tanulni a vizsgákra, használd ki a maradék hiányzásaid és csak olyan órákra járj be, amikre muszáj.
2019. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!