Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb életkor?

Melyik a legjobb életkor?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 17:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Középkorúság elején, a harmincas éveim közepén járok. Sajnos nem nagyon vigyáztam sohasem magamra, így a testem is hamarabb öregedésnek indult. Azt vettem észre, hogy az élmém, a memóriám is rohamosan hanyatlik, pedig nem voltam hülyegyerek. A lelkem meg néhány rettenetes dolog miatt darabokban. Ezekből kiindulva 10 éve sokkal jobb volt minden, viszont ha picit másképpen fordult volna a sors kereke, akkor most is ugyanolyan boldog lennék, mint 10 éve. Azt hiszem az évek múlása már nem fog sokat segíteni rajtam, de örömmel olvasom, hogy van itt olyan hozzászóló is, aki élvezi az évek múlását.
2019. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Óvodáskor.


Illetve nekem a BSc alatt volt egy nagyon kiegyensúlyozott, boldog időszakom. Jól tanultam, volt időm élni, változatos programokat szerveztem, sportolgattam, önkénteskedtem, ismerkedtem, sőt, párkapcsolatom is volt. Bejáróként pénzem is.

2019. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell lepontozni? Ne legyetek retardáltak, nem like/dislike hanem a hasznosság megítélésére való. A kérdező véleményeket kérdezett, nem tudom miért lehet haszontalan bármelyik komment.
2019. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Nőknél szerintem 35-60 közt jó, akik adnak is magukra, a külsejükre.
2019. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19-30 között volt a legjobb, de a legjobb 22-24 között.
2019. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem 15-25 év között.
2019. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig vannak jó dolgok, csak az ember nem értékeli azt amije van, mert természetesnek veszi.

Gyerekként idegesített a sok kötöttség, de valójában semmi komolyabb dolgom nem volt.

Tiniként idegesített az iskola, de amúgy nagyon sok szabadidőm volt mellette és szintén majdnem teljesen gondtalan voltam.

Most fiatal felnőttként élvezem, hogy sok pénzem van (hála a szerencsés pályaválasztásomnak) és munkán kívül azt csinálok amit akarok. Ugyanakkor előjöttek a sok üléstől egészségügyi problémák, előtte el nem tudtam volna képzelni, hogy milyen az amikor az embernek fáj a háta például. Plusz már van bennem egy kis "kapunyitási" pánik is.

2019. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor a lényeg, hanem hogy milyen környezetben élsz és milyen emberek vesznek körül.

Rossz környezet ellen gyerekkorban még nem sokat tehetsz, de felnőtt korodban már rajtad áll, hogy ott élj és olyan emberek között, ahol jól érzed magadat.

2019. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!