Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha utálom a...

Mit tegyek, ha utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Nagyon durván undorodom tőlük, mindegy, hogy baba vagy óvodás, kisiskolás.

Súlyosbìtó tényező, hogy nő vagyok :D

Gusztustalannak tartom őket, irritál a hangjuk, kiráz a hideg, ha neadjisten hozzámér egy. Nem volt olyan szakasza az életemnek, amikor akartam volna. Az se érdekel, mikor mások a sajátjaikról fecsegnek. Viszont egy kisállattól menten elolvadok.


Ráadásul Magyarországon újabban nagyon megy ez a szülesztő propaganda. Külföldön jobb lenne a helyzet?



2019. máj. 3. 10:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszi :) igen, furának tartják nem kevesen meg kb ilyen ördögtől valónak
2019. máj. 3. 11:34
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem az a baj hogy nem szereted a gyerekeket, és nem akarsz szülni (mindenki maga dönti el akar-e vagy sem). Hanem az a baj, azért nézhetnek rád furán, mert ilyen szavakkal illeted őket. Nem kell szeretni őket, de hogy az összes gusztustalan?! Könyörgöm.. Undorító? Az, hogy állításod szerint nem kehet mozdulni a babakocsiktól, egyrészt nem igaz, másrészt ha másnak nincs problémája a gyerek utálatoddal, te se akadj fent ha valakinek van, és mit as isten, a gyerekes lét velejárója egy babakocsi, kismotor stb.

Külföldön max annyival jobb lenne neked, hogy a sok ősanya és nemtomkik, nem szólnának be a gyerektelenséged terveibe, amihez nincs egy hangyafingnyi közük. Viszont ha ilyen jelzőkkel illetsz egy gyereket külföldön is, nem hiszem hogy sok szimpátiát fogsz ébreszteni az emberekben.

2019. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

Hát én meghallom a sipító hangjukat, 50 méterről kiráz a hideg és legszívesebben menekülnék.


Baráti körben van egy kisgyerek, de ha náluk vagyok, 2 percig érdekel majd beszélgetek a felnőtteket. Ezt érezheti is rajtam, mert engem alig-alig nyaggat.

2019. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Úgy nem illetem, meg bántom őket, csak igyekszem elkerülni őket amennyire csak tudom, de mindenhol ott vannak és kiakasztó. Sokadik emeleten se lehet ablakot nyitni az idióta a sikítozásoktul
2019. máj. 3. 13:43
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

Semmit. Mindenhol úgy fognak rád nézni, mint egy ufóra. A férjem sok nemzetiségű kollégájával találkozott már, EU-ból is, onnan kívül is, mindegyik hülyének nézte, hogy miért nem alapítottunk már családot 30 évesen.

Járt többek közt USA-ban is, ott konkrétan kinézték. Rajta kívül mindenki családos ember volt, sokan évek óta a családtól távol, hogy jó anyagi körülmények között nőjenek fel a gyerekek, ő meg alig várta, hogy hazajöhessen, mert nem bírta nélkülem, gondolhatod :D

Nálunk sem lesz gyerek, bár én nem mondom, hogy undorodom tőlük, egyszerűen már nem látom logikus lépésnek a családalapítást ebben a világban. Tökéletesen megfelel nekünk kettecskén, boldogan, stresszmentesen, viszonylag jó anyagi körülmények között.

2019. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
21%
Szerinted külföldön nem szülnek gyerekeket? :D amúgy nem baj ha nem akarsz és nem szereted őket, de ennyire viszolyogni vmitől nem normális. Vmi bajod lehet, pszichológust keress.
2019. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%
Legyél óvonő! Nem fogod megbánni! :)
2019. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
De, biztosan kulfoldon is szulnek, de itt a kormany mindenhonnan ezt nyomja az ember arcába
2019. máj. 3. 18:11
 19/22 anonim ***** válasza:
9%
Akkor mi tart vissza, hogy panaszkodás helyett elköltözz?
2019. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
El is készülök, 1 even belul max :)
2019. máj. 3. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!