Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők most nőieseb...

Szerintetek a nők most nőiesebbek mint mondjuk 20 éve?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? A mai nők többsége nőiesebb most, mint mondjuk 20 éve? Úgy értem viselkedésre, stílusra, öltözködésre. Mindkét nem válaszára kíváncsi vagyok. 34/F

2019. máj. 4. 17:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bruh, én nő vagyok, de olyan távol esek a nőiestől, hogy azt elmondani nem tudom neked. :D

Valaki ma nagyon irritált kedvében van. Bántottak?

2019. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hú én nemrég gondolkoztam ezen, hogy nagyon sok nő harminc évesen nem olyan kinézetre, mint pl a kilencvenes években. Aztán FB-ra feltettek egy képet, ahol ugyanezt mutatták be. :D Régebben egy harminc év körüli nő már asszonyosabb volt, most meg fiatalosabb.


Azt nem írom, hogy babaarcúbb vagy kislányosabb, mert ez ellen tesznek az öltözködéssel, a sminkkel, a frizurával.


De mostanában szinte nem is láttam olyan harminc évest, aki alapból, természetesen, minden plusz nélkül úgy nézne ki, mint egy harminc éves anno.



Sőt, még a gimiknél is néztem, hogy, már amikor mi voltunk gimisek, akkor is mindenki kis babaarcúként érettségizett, pedig az egyik közeli rokonom érettségiző osztályában (2002 asszem?) már mindenki kész felnőtt volt kinézetre (és senki sem volt sminkelve).


Az öltözködés attól függ; van, aki a mai világban el tudja találni azt, hogy hogyan legyen nőies, van, aki nem. Smink, dettó. Rlgebben mindenki lazábban öltözködött.


A viselkedés; nem tudom, szerintem úgy a nőisességhez nincs túl sok köze ennek a fejlődésnek.


29/N

2019. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hmmm.

20 evvel ezelott egy kis puha arcu hullamos vilagosbarna haju hangos kislany voltam. Akkor kezdtem az ovodat 3 evesen! :))

Mar 23 vagyok es joval noiesebb mint 3 evesen tehat egyertelmuen igen !! :D


Viccet felreteve regi divat es szepsegideal szerint ma tobb minden kicsit kedvezobben elerheto a szepsegapolas teren (bar azert vannak kremek horror aron). Es meno a jo segg! Most is sok igenytelen no van..en szegyellem magam helyettuk. De azert sokan odafigyelnek magukra!

2019. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!