Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyire szeretitek...

Lányok, ti mennyire szeretitek azt ha a pasitok iszik?

Figyelt kérdés
Nem lesz utána lenéző veled ? Nem veszekedtek utána ? Mennyire tud eldurvulni vagy nem is szokott ?
2019. máj. 5. 08:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és időnként szoktam sörözni, főleg nyáron. Bulizni nem igazán járok néha kollégákkal de a párom utálja ha pia szagom, de néhány sörnél sosem iszom többet. Néha Ő vesz nekem sört vagy Ő hozza amikor füvet vágok a sört vagy a fröccsöt, néha meg beszól hogy fuj de büdi, de ez az egyik fülemen be a másikon ki. Szeretem a sört és nem fogok mást inni ha épp megkívánom mert valakinek ez nem tetszik. Legyen az bárki, pedig szeretem Őt. ez a korlátozás baromság. Hál istennek nem is várja el tőlem hogy egy kortyot se igyak soha.

Persze nem vagyok "már" soha merev részeg, de régen se bántottam ha piásan jöttem haza, egyszer kétszer egy évben, csak ledőltem és aludtam. De ha nem vagyok bunkó és alkoholista, Ő is kibírja ha piaszagom van néha. Egyébként meg hétvégén ebéd előtt, vagy este együtt is meg szoktunk inni vagy egy felest, vagy bort stb.

De ha azért kérdezed mert veled bunkó és veszekedtek akkor az a kérdés hogy azért bunkó mert korlátozni akarod és beszólsz neki, vagy alapból ilyen. Csak megiszik néhány pohárral vagy folyton mata részeg? Nem igazán adtál túl sok támpontot, de ha tényleg bunkó akkor dobd ki ennyi. Aki nem tudja megállni hogy ne igyon és mata részeg folyton, meg bunkó esetleg bántalmaz az más, azt ott kell hagyni. Bár tudom hogy lányokat szólítottál meg. én 48F.

U.I a párom ma is megkérdezte ebédnél hogy érek-e valamit és nemet mondtam mert még tanulnom kellett. sokszor azért nem iszom már, mert csak fárad leszek tőle délután.

2019. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem baj hogy fiuk is írtak. Én se korlátozni akarnám de nem szeretem amikor már annyit ivott hogy bunkó főként velem és csúnyán beszél. Másnap meg mintha mi sem történt volna mert nem is emlékszik rá meg +indok "dehát részeg voltam"

Örülök aki vissza tudja utasítani ha kínálják itallal vagy egyáltalán nem nagy ivó :)

2019. máj. 7. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!