Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha (egy adott...

Mit tegyek ha (egy adott tantárgy ami nagyon enm megy) dolgozata elött nagyon izgulok? Ilyenkor el is felejtem a megtanult anyagot

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne izgulj, és maris tudod
2019. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj.
2019. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Én is így voltam, csak azzal tudod kivédeni ha sokat tanulsz ... de olyan sokat hogy több mint valószínű hogy még jó jegyet is kapsz.


A nagyon nem megy részt meg könnyen fel lehet javítani több napos egész napos tanulással.


Olyanokkal, aminél nem kelsz fel az asztaltól még nem érted meg és persze nem is haladsz tovább más témákra amik az az előtti nem megy tökéletesen...



Mindent meg lehet csinálni.

2019. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj.

Nekem a matek nem ment,le is mondtam róla.

2019. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pont a sok tanulással b.tam el.

Mármint rengeteg tanulással. Érettségi előtti évben általában 11-éjfélig-hajnali 1-ig is....

Sőt, az életemet is, vagy legalábbis 1 évtizedet már minimum el is b.tam ezzel.



Amelyik tárgy nem megy és/vagy nem érdekel, ne erőltesd!

Mivel azért azokból is kell a kettes, próbáld nagyon koncetrálva tanulni (nálam a koncetrációval volt talán főleg gond), keresd az összefüggéseket, kulcsszavakat, a lényeget!


Bér ez humánra igaz, én azt utáltam.


Ha reál...

Próbáld megérteni, ne add fel a megértést!

Egyébként ott is jártam párszor úgy, hogy csak 1 lépést nem jól írtam le / 1 lépésre nem figyeltem és így már az egész feladattípust nem értettem.

2019. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!