Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a napi rutinotok? Miből...

Mi a napi rutinotok? Miből áll egy napotok?

Figyelt kérdés
Nemrégiben arra jöttem rá, hogy egy csomó időmet elpazarolom, mert nem tudom beosztani az időmet. Abból áll egy napom, hogy reggel fél7kor felkelek, 7kor elmegyek suliba, 2 körül haza érek, ebédelek, tanulok, tvzek vacsorázok, tvzek, fürdök, tvzek és alszok. Ha nincs suli egész délelőtt alszok, teszek-veszek itthon, anyummal főzünk-takarítunk, aztan sorozatozok, este vacsi, fürdés sorozatozás hajnalig, majd újra. Persze néha kimozdulok, egy héten 1x talizok a barátaimmal, shoppingolunk meg ilyenek. Szerinem nagyon szánalmasan osztom be az időm, másokéra kíváncsi lennék, hogy be tudjam osztani, hogy tudjam, min kéne változtatnom.
2019. máj. 5. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Most ezzel mi a baj? :P

Hogy van benne pihenés is?



Én felkelek 5:15 körül, mosogatás, ha kell, hajmosás, ha hajmosós nap van, a ruhát is reggel szeretem elrakni.

Összekészítem az aktuális táskát, a ruhákat, stb.

Reggelikészítés (esetleg melóba is készítek valamit, vagy ha főztem, azt készítem össze), reggelizés, fürdés, öltözés.

Kb másfél óra kell reggel.


5 körül hazaérek, ha boltozni kell, akkor a sarkiba megyek be hazafelé jövet.


Otthon főzés, ha kell és van kedvem (ha nem, konzervvel vagy valahogy megoldom másnap délben), mosás beindítása, más házimunka nem nagyon, vagy hétvégén csinálom vagy reggel.

Utána tanulás.

Van, hogy a tanulásból fekszem le, de van, hogy fél/háromnegyed órát netezek még.

Korán fekszem, egyébként hétvégén is.

Hétköznap igyekszem 9- fél 10 között, de hétvégén is 10 körül, a fél 11 már dorbézolásnak számít. :D


Heti 1-2 baráti tali untig elég, 3-4-től már nyűgös is vagyok. :D

2019. máj. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reggel készülődés, pici netezés, munkába menet, ott vagy a kiadott-, vagy a telómba beírt feladatsémát elvégzem, majd munka után ügyintézés, bevásárlás, takarítás, olvasás, netezés, ha nagyon felb×nak, akkor városi csatangolás, majd alvás.

Ezek váltakozva értendőek. Egyedülálló vagyok, ezért ilyen az életem.

2019. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!