Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó reggelt, milyen lesz...

Jó reggelt, milyen lesz előreláthatóan ez a napotok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Muszáj dolgok.

Orvoshoz menni, utána munka, bèrutalás, utána főzes, aztan alvas. Kb az egesz hét. Delelott vmi muszajügyintezes, aztan melo, es igy tovabb.

Csoda hogy mentálisan még ép vagyok tudtommal.

2019. márc. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előre láthatóan semmilyen. Unalmas hétfő szokásos mindennapi tevékenységgel. Fél 3-kor végzek munkába, olyan 4-re hazaerek, fürdés éves ivás, filmezés, esetleg olvasás oszt cső. Nem is fogok senkivel találkozni, már a szomszéddal. Hacsaknem valaki ramír, hogy atugrana , de én nem megyek senkihez. Lehet boltba is megyek, esetleg bedobok egy hambit, vagy kebabot bár spórolnom kell szóval necces, de kaja az nem igazán van otthon, én meg főzni nem akarok ma.
2019. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem túl jónak.


Munka, amit gyűlölök, ráadásul a hasam is fáj.

Este tanulás, aztán alvás.

2019. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jónak ígérkezik. Nagytakarítás, pakolászás. Ebéd, relax. Itthon dolgozok, de valamit muszáj lesz csinálni, hajlamos vagyok elszuttyogni az időt. Fürdés, vacsi, valami film, vagy tolom az XBoxnak.

És a te napod milyen lesz?

2019. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Munka, futás (ha elmúlik a szél), kajavásárlás, ebéd készítés holnapra és holnaputánra, elég hétfőies hétfő.
2019. márc. 11. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!