Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telik a napotok? Hogy...

Zaraku kérdése:

Hogy telik a napotok? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Ez nem chat-szoba, kérem szépen.
2018. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
köszi, örülök a hónak, túráztam egy szép nagyot a kutyáimmal az erdőben..semmi extrém, agyilag csak vagyok, várok egy fontos iratot átnézésre, meg hétfőn vizsga de erre nem kell készülnöm..kb ez minden..
2018. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm kérdésed!

Igazából nem vagyok túl jól mostanság,eléggé lemerítettem magam,és ilyenkor mindig úrrá lesz rajtam a kétségbeesés,amire pedig nem szabadna,hogy okom legyen,hiszen végre esett hó,amit már annyira vártam!

Igaz,emiatt a napom nagyobbik része hókotrással telt.:D

2018. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm, jól vagyok:)

Háát igazából arra keltem, hogy tudtam, va hó. Éreztem. És lett.

Szinte azonnal indultam is ki. Sokáig kint voltam a kutyáinkkal, és őszintén, egy ideje nem járt át ilyesfajta nyugalom és szeretet érzése. Ma olvastam, díszítettem a szobámat, néztem a havat, kint voltam. Barátnőim le se szarják a havat, nem értékelik ezt a gyönyörűséget ami kint van. Nem érdekelte őket az, hogy oly ritka alkalmak egyike volt, hogy kicsit jobban megnyíltam előttük. Többet nem fogok. De nem vette el semmi a kedvemet. Hiszen mi lehetne baj, ha kint van hó és kutyák, bent meg egy viszonylag jó hangulatú család? Semmi :) Sajnálom azokat, akiket a hó nem tölt el csodálattal :(

Neked hogy telt a napod, kedves kérdező, ugye milyen szép a hó? ;)

2018. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos elég rosszul... Tegnap óta szörnyen náthás vagyok, iszonyatosan fáj és kapar a torkom. Legszívesebben ma is csak feküdtem volna egész nap, de kénytelen voltam tanulni.
2018. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Képzésen voltam majdnem egész nap, majd vásárlás, most itt vagyok. Holnap szintén képzési nap.

Jó volt, figyelnem kell eléggé.

2018. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Uhyanúgy telt mint a többi.

Ma suli volt, kislànyom ugye útnak engedtem, ma főznöm nem kellett, tegnap csináltam gulyàslevest, amúgy délre lementem érte suliba, mert baromi nehéz a tàskàja, nem akartam, hogy ő cipelje.

Délutàn belàzasodtam, aludtam.

5 körül meg elvitte apja, nàla alszik.

Ja, kutyapiszkot akartam szedni az udvaron, de a hó belepett minket.

Most vàrom a dràgàmat haza.

Talàn ma nem veszünk össze.

2018. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!