Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Semmit se érzek?

Semmit se érzek?

Figyelt kérdés
Évek óta ez van,súlyos szívbeteg vagyok és amikor az orvos azt mondta hogy azon ügyködnek hogy legyen még életem nem éreztem semmit,sőt bàrmi jó vagy rossz hírt mondott az orvos az közömbös volt.Ha valaki kedves nekem semmi ha valaki rossz hozzàm szintén mert màr megszoktam hogy mindenért én vagyok a hibàs ha nem csinàltam semmit akkor is.Ha azt mondjàk majd hogy szívműtét kell elutasítom mert nem éri meg a szenvedés hiàba halok meg nélküle 18f
2019. máj. 8. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
rejszolni próbáltál?
2019. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem áll rendelkezésre? Érthetően kisodródtál a betegség kilátástalanságával indukált depressziótól. Ha ezt nem kezeled, a végén tényleg baromságot fogsz csinálni.
2019. máj. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jár ide a rehabon hozzám egy,soha senkinek nem mondtam hogy szívesen meghalnék.Ha valaki megtudnà az csak tovàbbi kellemetlenségekel jàrna.
2019. máj. 9. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el, amit igazán érzel, akkor nem tudják a fő problémát orvosolni, nem tudnak meggyógyítani. Persze, egyszerűbb beletörődni a dolgokba, de a gyógyulást neked kell elkezdened ezzel a kezdő lökettel.
2019. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!