Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés
Wfaren estenzen nevű felhasználó kérdése:

Szerintetek az normális, hogy nem èrzek semmit?

Na szóval elég sok gyötrelem ért gyerekoromban és mostanság is történt egy pár kezdjük az elejéről 4 hónapja lett vége egy majd kèt èves kapcsolatomnak amikor a volt pàrom szakított velem nem éreztem fájdalmat pedig szerettem olyan közömbös èrzéseim voltak utánna nem foglakoztam különössképp vele nemrég meghalt a báttyám igaz utáltam de nála se jött semmi még a temetésén se tudtam se szomorúnak lenni se sírni miért lehet ez ?

dec. 7. 17:14  Privát üzenet  

A válaszok
Tudat alatt elnyomod magadban az érzelmeket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 17:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ezt hogy lehetne megszüntetni? mert igy kicsit ugy érzem mintha egy pszihopata lennék .

# 2/3Időpont dec. 7. 17:35 Privát üzenet

Igen normális. A sírás nem jött, mert nem volt közönség, aki előtt bizonyízanod kell valamit. A sírás mindig bűntudat, hogy nem zártad le egy szeretted, haragosod való tartozást.

Nem bontom tovább, majd rájössz.

(a tudatalatti estimesét meg ne hidd el, mert ezzel a xarral akarnak mindent megmagyarázni)

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont dec. 8. 03:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma a kollegám megölelt, erre a párom féltékeny lett. Nem szólt semmit de látszik rajta, hogy nem tetszik neki a dolog. Szerintetek normális, hogy egy ölelés miatt féltékeny?
Már nem merek semmit kérni a menyasszonyomtól, mert egy időben megkaptam, hogy túl sok terhet rakok a vállára. Normális hogy így érzek?
Kinek kellett még Karácsonykor mirelit pizzát és porlevest ennie, mert nem főzött neki senki semmit, ami normális? 15/L
Mennyire normális dolog az, hogy édesanyám arra hivatkozva, hogy ő dolgozik, itthon nem csinál az ég világon semmit?
Külön élünk a párommal, de nagyon sokat vagyok nála. Normális, hogy nem fizetek semmit?
Van egy ismerősöm aki otthon semmit sem csinál, nem főz, nem takarít stb a párja és ő sem dolgozik, pedig van egy gyerekük. Normális ez?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!