Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akinek...

Miért van az, hogy akinek vágynék a szeretetére/figyelmére attól nem kapom meg. Akitől menekülhetnekem van azt meg levakarni sem lehet?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy baráti, szerelmi, vagy családi viszonyról beszélünk. Mindegyikre egyformán igaz. Hogy lehet ezt megfordítani?
2019. máj. 9. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Fordítsuk meg a dolgot: miért attól vársz valamit, akitől nem kapod meg, és akitől megkapnád, miért menekülsz előle?
2019. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne mindig az elérhetetlen vágyj, fordíts a dolgok állásán!
2019. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akitől menekülök az elviselhetetlen, untat, vagy idegesítő, rosszul érezem magam vele és nem tudom szeretni. Nem tudok változtatni rajta, hogy ne így érezzek.
2019. máj. 9. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos velem ugyanez a helyzet. Tudom, mennyire rossz érzés, de sajnos a szimpátiát és az érdeklődést nem lehet úgymond kierőszakolni. Volt olyan, hogy az, akit kedveltem, olyan gesztusokat tett felém, mintha kölcsönös lenne és jóban leszünk, de kiderült, hogy sunyiskodik a hátam mögött és egy őszinte megnyilvánulása nem volt felém, inkább csak szórakozott. Nyilván ilyenkor arra gondol az ember, hogy miért nem kedvel, nem vagyok elég jó, nem kellek senkinek, pedig kedves voltam hozzá stb... fáj, de valahogy túl kell lépni rajta.
2019. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem ezt a jelenséget. Szerintem az az emberek olyan, mint a mágnesek, csak valahogyan mégis fordítva működnek, pont úgy, mint ahogyan te is tapasztalod: a nem megfelelő emberek vonzzák egymást (akárhogy nem is szeretné az ember), a megfelelők meg taszítják egymást, vagy totál máshol vannak tőlünk...
2019. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Velem is kedvesek akik jóba akarnak lenni velem. De akkor sem megy mert rossz velük lenni. El tudom fogadni az elutasítást csak nem értem a jelenséget. Lehet mindenkinek az kell amit nem kaphat meg? Vagy amiért küzdeni kell?
2019. máj. 10. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha küzdeni kell vki figyelméért, az már régen rossz. Én is sokat szenvedtem emiatt, de szerencsére most van egy személy, akivel úgy tűnik, kölcsönös a szimpátia és ez olyan jó érzés, hogy nem csak én figyelek a másikra és nem csak én érdeklődöm felőle, hanem ő maga is kezdeményes. Sajnos nem lehet mindenki mindenkinek szimpi :( akkor sem, ha egyébként tök kedves vagy az illetővel.
2019. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!