Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az tényleg gáz hogy asperger...

Az tényleg gáz hogy asperger szindrómásként hetente 3x találkozom anyukámmal? Van saját lakásom, munkám életem, de a tanácsaira és a szeretetére szükségem van. Meg csak szeretem nah.29f

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne gáz, nyugodtan találkozz vele, ne hallgass ilyen torz gondolkodással megáldott emberekkel, akik szerint gáz szeretettben élni a családoddal.
2017. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még 49 évesen is naponta felhívtam, pedig nem vagyok asperger szindrómás.
2017. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 40 leszek napi azinten látogatom a szüleimet.Szerintem nem gáz, szeretem őket ők is engem és persze az unokákat.Mivel nálam ez a normális nekem az fura ha valaki havi vagy még ritkább alkalommal érintkezik a szülővel.
2017. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed!

Teljesen mindegy, hogy aspergeres vagy vagy sem, ha jó szülőd volt és szereted, nyugodtan tölts vele annyi időt, amennyit igényeltek.

Ne a Gyakori legyen neked az irányadó, itt zömében problémás családok problémás gyerekei írogatnak és ezek sok buta embert befolyásolhatnak.

Örülj, hogy nektek nem ilyen a kapcsolatotok!

2017. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj! Komolyan kérded ezt?

Te szívesen találkozol édesanyáddal, ő örül, hogy láthat, erre te leredukálod havi egy találkozásra, mert a gyakorin néhány névtelen, megkeseredett (és irigy) figurának nem adatott meg a normális családi élet és szülőgyűlölők? Tojni rá! Használd ki az időt, amíg együtt lehetsz anyukáddal, mert sajnos az élet véges!

2017. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, sőt szép dolog :)

45 éves nő vagyok , sajnos mi ritkán tudunk találkozni anyummal, de minden nap beszélünk és szerintem ez a természetes :)

Jó a kapcsolatod vele már a mai világban ez a furcsa sajnos :)

2017. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátommal több mint hat éve vagyok együtt és szinte napi szinten hívja az édesanyját, segít neki mindenben. Volt ismerősöm (tipikusan káráló nő, aki szerint a férfi legyen érzéketlen tuskó), aki furcsának találta, én örülök neki nagyon! Nálunk a családban sajnos a fiútesóim magasról tesznek édesanyánkra...

Ez lenne a jó, ha az emberek normális kapcsolatot ápolnának a (arra méltó) szüleikkel.

2017. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Az anyukád az anyukád marad akármi is történjen. Természetes, hogy szereted őt, és vágysz a társaságára.
2017. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
100%
Teljesen normális, egy csomó ember naponta beszél az anyukájával függetlenül attól hogy aspi vagy nem. Van akinek szüksége van erre és kellően jóban van a szüleivel ahhoz hogy meg is tehesse. Én szintén aspiként 2-3 havonta találkozom vele, nálunk így lehet fenntartani a békét. Mindenki más.
2017. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem 3-4 órát buszozol ezért heti háromszor,nem gáz.
2017. dec. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!