Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szükségem van a fiúk szereteté...

Szükségem van a fiúk szeretetére. Ez baj? (Lent)

Figyelt kérdés

8 éves korom óta nevelőapám van, vele nagyon rossz a kapcsolatom, egyikünk sem szándékozik ezen változtatni. Az igazi apámmal sosem éltem, nem is tartjuk a kapcsolatot. Szerintem emiatt van,hogy nagyon jól érzem magam fiúkkal, szeretek őszintén beszélni velük, meghallgatni őket,egyszerűen szeretem tudni, hogy szívesen mondják el a problémáikat, és szívesen adnak a véleményemre úgymond. Egyszerűen szükségem van arra, hogy erős kapcsolatban álljak velük. Viszont sokan ezt képtelenek megérteni, és ri***cnak mondanak. Rossz dolog, hogy erre van szükségem?

17\L



2013. szept. 5. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem nem az.
2013. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Két ilyen lányismerősöm is van, szeretek "apáskodni" felettük és ők is ugyanígy éreznek, mint te. Szerintem abszolút nem gáz, akik meg ri*bancoznak bele sem tudják képzelni magukat a helyedbe. :/
2013. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a pasikkal jövök ki az utóbbi 5-7 évben ki jól. Nem tudom, hogy evvel mi a baj. Miért lenne ezért bárki is rib@anc?

25/N

2013. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha r-nak neveznek, akkor más okuk is lehet rá. Nem megbántani akarlak, de ha csak beszélgetsz velük, akkor miért mondanának ilyet rád? Talán túlléped azt a határt, amit egy lánynak szokás tartani? Nem feltétlenül ÚGY értem, hanem hogy talán túlságosan közvetlen vagy velük. Ezt amúgy sok fiú értheti ÚGY, hiszen azon kívül, hogy tud veled beszélgetni, mégiscsak lány vagy és nekik ez sem elhanyagolható.

Ha esetleg van olyan csaj a r-ozók között, akivel azért beszélőviszonyban vagy, akkor neki egy jólirányzott és előre nagyjából megfogalmazott szöveget lenyomhatsz. Pl. amit itt is a kérdésfeltevésnél. Talán féltékeny valamelyik csaj, mert te csak haverkodsz a helyes srácokkal, ők meg fiúznának valamelyikkel, de miattad rájuk sem néznek vagy nem csak rájuk? Lehet, hogy meg kéne érteniük, de lehet, hogy nekik is vannak érthető okaik a viselkedésükre. Ha tartod az illendő mértéket a kapcsolatokban, akkor amúgy magasról ejtheted le őket, mert nem tartozol magyarázattal egyiküknek sem igazából.

2013. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem smacizol, kefélsz velük, nem cumizod le őket, akkor nem vagy ri.banc.
2013. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Egy fiú barát sokkal értékesebb ,mint egy lány barátnő.A lány barátnők irigyek általában egymásra,és megbízhatatlanabbak.
2013. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!